Pabeigta Staņislava Tokalova spēlfilmas «Tas, ko viņi neredz» montāža

Dalīties draugiem E-pasts Drukāt Iesūtiet ziņu Komentāri

Andris Keišs

FOTO: publicitātes

Jaunais režisors Staņislavs Tokalovs pabeidzis savas pirmās pilnmetrāžas spēlfilmas - psiholoģiskā trillera «Tas, ko viņi neredz» - montāžu un filma pie skatītājiem kinoteātros nonāks šā gada novembrī, informēja producentu studijas «Ego Media» pārstāve Iveta Dortāne.

Režisors stāstīja, ka filma pašlaik ir samontēta, vēl tikai jāpabeidz skaņas un krāsu pēcapstrāde, kā arī vizuālie efekti. No novembra filmu kinoteātros varēs noskatīties gan skatītāji Rīgā, gan reģionos.

Filmas «Tas, ko viņi neredz» žanrs ir psiholoģisks trilleris ar zinātniskās fantastikas elementiem. Viens no galvenajiem varoņiem filmā ir mākslīgais intelekts.

Pirmo reizi filmas reklāmas video rullītis tiks demonstrēts šajā nedēļas nogalē Cēsīs notiekošajā sarunu festivālā «Lampa», kur diskusijā «Mākslīgais intelekts: cilvēks vs mašīnas» kopā ar datorzinātniekiem un citiem speciālistiem piedalīsies arī Tokalovs.

Tokalova spēlfilmas «Tas, ko viņi neredz» uzņemšana norisinājās 2016. gada rudenī Kukšu muižā pie Tukuma un Rīgā. Galvenās lomas filmā atveido aktieri Andris Keišs, Arnis Līcītis, kā arī aktieri no Krievijas - Katerina Špica un Jevģēnijs Tkačuks.

Uz augšu