«Klaidonis» gatavo jaunu albumu. Publisko videoklipu

«Klaidonis»

FOTO: Ekrānuzņēmums

Grupa «Klaidonis», kuras līderis jau 17 gadus ir dziedātājs un dziesmu autors Māris Sloka, šovasar intensīvi strādā ierakstu studijā, gatavojot savu 7. studijas albumu, kurš nāks klajā šā gada rudens sākumā. Pirmā no jaunajām albuma dziesmām, kuru iepazinuši klausītāji, ir paša Māra rakstītā «Aizvijas ceļš», kurai nu ir uzfilmēts arī video, un šodien tas tiek nodots grupas atbalstītāju vērtējumam.

Video veidotāji ir kompānijas «Skybird» operatori Arta Janemane un Zigurds Ziemelis, kurš veica arī montāžu. Klipa piedalās arī Lāsma un Edgars Kozlovski, kuri klipa filmēšanu izmantoja arī lai uzņemtu skaistus ģimenes foto, kurus veidoja fotogrāfs Valdis Kauliņš.

Māris Sloka: «Filmēšana notika skaistā Vidzemes jūrmalas priežu mežā un kāpās pie jūras. Pie filmēšanas vietas ar transportu piebraukt nebija iespējams, tāpēc visus instrumentus un filmēšanas ekipējumu nācās stiept pa smilšainu, sakņainu taku vairāk nekā kilometru. Nonākot līdz filmēšanas vietai, bijām pagalam piekusuši un nobristiem apaviem. Bet svaigais jūras gaiss un skaistā daba ātri vien mums atjaunoja spēkus filmēšanai. Paldies Artai, kas mūs pieskatīja un izveidoja jauku video.»

Tuvākajā laikā grupu «Klaidonis» iespējams klausīties 23. jūnijā «Līgo nakts» pasākumā Vecumnieku estrādē, 28. jūnijā atpūtas centrā «Lido», 2. jūlijā Latvijas šlāgeraptaujas finālā Ventspilī, 8. jūlijā starptautiskajā kantrī mūzikas festivālā «Country Island 2016» Ogrē un, protams, 9.jūlijā starptautiskajā kantrī mūzikas festivālā Bauskā, kur 1999. gadā arī reiz sākās grupas «Klaidonis» stāsts.

Grupā «Klaidonis» muzicē Māris Sloka (grupas līderis, dziedātājs, mūzikas un tekstu autors), Valdis Rebuks (ģitāra, vokāls), Elmārs Jirgensons (sitamie instrumenti), Vīgants Murelis (ģitāra, stīl-ģitāra (steel-guitar) un Zigmunds Pogulis (taustiņinstrumenti).

Uz augšu