Meksika un Venecuēla nospēlē neizšķirti «Copa America» spēlē

BNS

Meksikas un Venecuēlas futbola izlases pirmdien nospēlēja neizšķirti 1:1 «Copa America» spēlē, bet cerības uz ceturtdaļfinālu zaudējusī Urugvaja uzvarēja Jamaiku ar 3:0, liecina organizatoru informācija.

Meksika uzvarēja C grupā, bet Venecuēla finišēja otrā ar tikpat punktiem - septiņiem. Urugvaja ieguva trīs punktus, bet Jamaika visās spēlēs zaudēja.

Zināms, ka ceturtdaļfinālā tiksies ASV - Ekvadora un Peru - Kolumbija, bet Venecuēla tiksies ar D uzvarētāju un Meksika ar D grupas otro komandu.

Šogad turnīrs notiek ārpus kārtas, atzīmējot tā simtgadi. Turnīrā sacenšas 16 Amerikas valstu izlases, kas sadalītas četrās grupās. Šogad turnīrs pirmo reizi risinās arī ārpus Dienvidamerikas. Ceturtdaļfinālā iekļūs pa divām labākajām no katras grupas.