Kolumbija pirmā iekļūst «Copa America» ceturtdaļfinālā

BNS

Kolumbijas futbolisti otrdien pirmie kvalificējās ASV notiekošā «Copa America» ceturtdaļfinālam pēc 2:1 uzvaras pār Paragvaju.

Pasadenā notikušajā spēlē Hamess Rodrigess guva vienus vārtus un palīdzēja tos gūt Karlosam Bakam. Paragvajai izcēlās Viktors Ajala.

Kolumbijai šī bija otrā uzvara pēc panākuma pirmajā spēlē pret ASV izlasi. Amerikāņi Čikāgā ar 4:0 sagrāva Kostariku. Klints Dempsijs realizēja 11 metru soda sitienu, bet vēl vārtus guva Džermens Džonss, Bobijs Vūds un Greiems Zusi.

Kolumbijai divās spēlēs A grupā ir seši punkti, ASV - četri, Paragvajai un Kostarikai pa vienam.

Šogad turnīrs notiek ārpus kārtas, atzīmējot tā simtgadi. Turnīrā sacenšas 16 Amerikas valstu izlases, kas sadalītas četrās grupās. Šogad turnīrs pirmo reizi risinās arī ārpus Dienvidamerikas. Ceturtdaļfinālā iekļūs pa divām labākajām no katras grupas.