"Drakula. Svešās asinis" (audio)

Dalīties draugiem E-pasts Drukāt Iesūtiet ziņu Komentāri

"Drakula. Svešās asinis"

Klausītājiem tiek piedāvātas divas kompozīcijas no gaidāmā Andra Vilcāna un Ilmāra Šlāpina rokmūzikla "Drakula. Svešās asinis" kompaktdiska - "Izstāsti mani vēlreiz" un "Sadot pa purnu un projām tīties".

"Izstāsti mani vēlreiz" ir aktiera Ģirta Ķestera iedziedāta kompozīcija, savukārt "Sadot par purnu un projām tīties" piedāvā izrādes apvienotais koris desmit aktieru sastāvā. Audio:

Audio: Ar izrādi "Drakula. Svešās asinis" mūzikla žanrā atgriezās Andris Vilcāns - savulaik skandalozā iestudējuma "Fausts. Deus Ex machina" komponists un citu Dailes teātra un Latvijas Nacionālās operas izrāžu komponists. Jaunu skatījumu par izdaudzināto un baiso Drakulu sniedz libreta autors Ilmārs Šlāpins.

Jaunajā albumā būs 21 kompozīcija Dailes teātra aktieru un mūziķu Andra Vilcāna, Kārļa Auzāna un Kaspara Grīnberga izpildījumā. Kompaktdiska atvēršana plānota 22. novembrī plkst. 21.30 Dailes teātra Lielajā zālē.

Režisora Dž.Dž.Džilindžera režisēto izrādi Dailes teātrī sāka rādīt jau 2007. gada nogalē, un tā repertuārā iekļauta arī nākamajā sezonā. Izrādē taustiņinstrumentus spēlē pats A.Vilcāns, titullomā - aktieris Ģirts Ķesteris un aktiera lomā iejuties arī grupas "Dzelzs vilks" solists Juris Kaukulis.

Zini, kāpēc cilvēki mirst? Cilvēki visbiežāk mirst aiz bailēm nomirt. Baidās, ka pietrūks elpas, baidās, ka sāpēs, baidās, ka nepaspēs kaut ko izdarīt. Baidās no tiem mirkļiem – dažām sekundēm vai pāris minūtēm, kurās mēs eksistējam vairāk par visu pasaulē...

Uz augšu