Skolotāja izdod bērnu grāmatu par žurkulēniem

"Koko un Riko"

FOTO: publicitātes

Apgāds "Zvaigzne ABC" laidis klajā Evijas Gulbes (1979) sarakstīto bērnu grāmatu "Koko un Riko", kurā ir asprātīgi un pamācoši stāstiņi par divu žurkulēnu Koko un Riko piedzīvojumiem, nedarbiem un draudzību. Grāmatas prezentācija notiks sestdien, 10.decembrī, plkst. 11 "Zvaigznes" grāmatnīcas pagrabiņā Rīgā, K.Valdemāra ielā 6, informē izdevniecībā.

Evija jau bērnībā vēlējusies rakstīt bērniem, tādēļ studējusi filoloģiju. Šobrīd viņa ir Hanzas vidusskolas latviešu valodas un literatūras skolotāja. Brīvajā laikā Evija sadarbojas ar radio SWH, sūtot jokus. Evija domā: "Lai būtu smieklīgi, vajag pabēdāties. Ja dzīvē bijis kāds pārdzīvojums, tad cilvēks saprot, kas ir prieks.

Katrā jokā ir daļa patiesības, un dažs jokā saklausa arī nopietno pusi."

"Koko un Riko"

FOTO: publicitātes

Grāmatas jaukās ilustrācijas zīmējusi Evijas draudzene - māksliniece Linda Lošina (1978). Šī ir pirmā viņas ilustrētā grāmata - tā piepildījies ir Lindas sapnis kļūt par bērnu grāmatu ilustratori. Ikdienā Linda ir dizainere.

"Koko un Riko" atvēršanas svētki

Sestdien, 10.decembrī, plkst. 11.00 Zvaigznes grāmatnīcas pagrabiņā Rīgā, K.Valdemāra ielā 6 notiks Evijas Gulbes un Lindas Lošinas grāmatas "Koko un Riko" atvēršanas svētki.

Pasākumā tiks atzīmētas žurku puiku Koko un Riko dzimšanas dienas, būs rotaļas, spēles, dziesmas, mīklu minēšana un vēl citi jauki pārsteigumi. Pasākums paredzēts 3 līdz 10 gadus veciem bērniem.

Uz augšu