Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

"Prāta vētra" iegūst "MTV Europe Music Awards" balvu

"Prāta Vētra" pirms MTV balvas FOTO:

Mūzikas kanāla MTV Eiropas mūzikas balvu nominācijā "Labākā Baltijas grupa" ir ieguvusi pašlaik populārākā Latvijas grupa "Prāta vētra".

Līdzās "Prāta vētrai" uz šo balvu pretendēja arī divas Lietuvas grupas - "Inculto" un "Skamp", kā arī divas Igaunijas grupas - "Tanel Padar and The Sun" un meiteņu rokgrupa "Vanilla Ninja". Balva nominācijā "Labākā Baltijas grupa" tika pasniegta pirmo reizi MTV vēsturē.

"Nu, smaga gan, bet ko liegties, saņemt ir patīkami!" vakar vakarā nokāpjot no Kopenhāgenas "Bella Center" skatuves, izteicās grupas puiši. "Un laikam taču nozīmīgākas balvas Eiropas šovbiznesā šobrīd nemaz nav."

Kā uzsver grupas menedžments, Kopenhāgena "Prāta vētrai" ir labi pazīstama, jo šajā pilsētā grupa ierakstīja albumu "Četri krasti". Muzikanti atzinuši, ka saņemt balvu pilsētā, kurā radoši pavadīti divi mēneši, bijis īpaši patīkami.

"Menedžments mūs informēja, ka nākamais radio singls "Tin Drums" radiostacijās Baltijā nonāks jau nākamās nedēļas sākumā, tad nu es tagad jūtu uzplūdumā MTV skatītājiem visās Baltijas valstīs, kas par mums balsoja un vienmēr ir atbalstījuši un mīlējuši, gribu apsolīt, ka tieši viņiem pirmajiem mēs atrādīsim jauno videoklipu. Varu derēt, ka klips jūs pārsteigs," piebildis grupas bundzinieks Kaspars Roga.

Pēc šova "Prāta vētra" devās uz MTV balvu pasniegšanas pasākuma "afterparty", kur, kā paši izteicās, viņiem esot jānokārto lietas ar "Snoop Dogg", kurš beidzamajā mirklī palielinājis savu pavadošo kompāniju, tādēļ "Prāta vētras" mūziķiem nācies pārvākties uz citu viesnīcu.

Balvu "Prāta vētrai" pasniedza "MTV Latvija" raidījumu vadītāja Žanete Skarule.

MTV Eiropas mūzikas balvu ieguvēju saraksts:

Labākais solomākslinieks - Džastins Timberleiks; Labākā solomāksliniece Kristīna Agilera; Labākā grupa - "Depeche Mode"; Labākā rokgrupa - "The Killers"; Labākais hiphopa mākslinieks - Kenje Vests; Labākā alternatīvā grupa - "Muse"; Labākā dziesma - "Gnarls Barkley" dziesma "Crazy"; Labākais albums - "Red Hot Chili Peppers" albums "Stadium Arcadium"; Labākais jaunais izpildītājs - "Gnarls Barkley"; Labākas R & B izpildītājs - Rihanna; Labākais popmūzikas izpildītājs - Džastins Timberleiks; Labākais videoklips - "Justice Vs Simian" klips dziesmai "We Are Your Friends".

Uz augšu
Back