"Cīņas klubā" uzvarētāja laurus plūc Ainars Virga

"Cīņas klubā" uzvarētāja laurus plūc Ainars Virga

2007. gada populārāko dziesmu aptaujas "Latvijas Muzikālā Līga" ceturtajā televīzijas šovā "Cīņas klubs" 31. oktobra vakarā LNT tiešraidē skatītāju balsojumā pirmo vietu ieguva Ainars Virga ar dziesmu „Ja tu mīli”.

Ainara Virgas dziesma „Ja tu mīli” pārspēja „Putnu balli”, kas ar dziesmu „Labais āķis” palika otrajā vietā.

„Es zinu, ka liepājnieki bija tie, kas par mani balsoja. Paldies visiem! Rock’n’roll forever!” īss savā komentārā ir Ainars Virga.

Līdz ar uzvaru ceturtajā „Cīņas kluba” šovā Ainars Virga piebiedrojas iepriekšējo šovu uzvarētājiem Igo un „R.A.P.”, „SuperHuman” un „Dzelzs vilks” cīņā par 2007. gada populārākās dziesmas titulu, kas norisināsies „Latvijas Muzikālās Līgas” superfinālā nākamā gada sākumā.

Ainars Virga balvā saņēma plazmas televizoru no „Latvijas Muzikālās Līgas” atbalstītāja „Pioneer” un iespēju piedalīties revanša cīņā pret „Putnu balli” boulinga zālē no ģenerālsponsora „OKarte”. Uzvarētājiem tika arī tradicionālā „Cīņas kluba” čempiona josta. Vēl šovā piedalījās „Labvēlīgais tips” un S.P.B., taču neguva pietiekami lielu skatītāju atbalstu, lai startētu finālā.

Televīzijas šovu "Cīņas klubs" vada Rūdolfs Reihs un Anna Lieckalniņa, bet tiesnešu lomās darbojas Radio SWH mūzikas speciālisti Artis Volfs un Toms Grēviņš.

Ģenerālsponsora "OKartes" atbalstīta, "Latvijas Muzikālā Līga" ir Latvijas populārāko rokdziesmu un popdziesmu aptauja, kuras uzdevums ir noteikt 2007. gada populārāko dziesmu Latvijā.

"Latvijas Muzikālās Līgas" dalībnieku dziesmu videoversijas un videoklipus var redzēt Latvijas Mūzikas Kanālā un interneta lapā www.lmk.lv/lml/.

"Latvijas Muzikālās Līgas" uzvarētājs iegūs naudas balvu, TV un audio tehniku no "Pioneer", kā arī citas vērtīgas balvas no ģenerālsponsora "OKarte".

Lasītākais šobrīd

Uz augšu