Iznācis vokālā trio "Lady’s Sweet" debijas albums

Dalīties Dalīties E-pasts Drukāt Iesūtiet ziņu Komentāri

"Lady’s Sweet" debijas albums "Princešu ziemas dziesmas"

FOTO: Publicitātes foto

Ierakstu kompānija "Platforma.lv" laidusi klajā vokālā trio "Lady’s Sweet" debijas albumu "Princešu ziemas dziesmas", informēja "Platforma.lv" sabiedrisko attiecību vadītājs Jānis Penka.

Vokālo trio "Lady’s Sweet" veido dziedātājas Karīna Tropa, Vineta Elksne un Jolanta Strikaite, kuras savā pirmajā dziesmu albumā piedāvā sirsnīgākās un populārākās Ziemassvētku dziesmas, kuras komponista Kārļa Lāča aranžējumā ir atdzīvojušās jaunās skaņās.

Albumā jaunā skanējumā un izpildījumā iekļautas tādas tradicionālās Ziemassvētku dziesmas kā "Circenīša Ziemassvētki", "Eglīte", "Laba slava sniedziņam", "Mazais bundzinieks", "Klusa nakts, svēta nakts", "Ak, eglīte", "Pār mazo ciemu ielejā", "Es skaistu rozīt’ zinu", "Zvaniņš skan", "Baltie Ziemassvētki" un citas.

"Lady’s Sweet" debijas albums "Princešu ziemas dziesmas"

FOTO: Publicitātes foto

Albuma ierakstā piedalījušies arī Lācis, Gints Pabērzs, Kaspars Zemītis un Mārcis Auziņš.

Vokālā trio "Lady’s Sweet" nācis klajā ne tikai ar savu pirmo dziesmu albumu, bet arī gatavojas koncertuzvedumam visai ģimenei "Princešu stāsts", kura pirmizrāde notiks Dailes teātra Mazajā zālē 19.decembrī.

Jau ziņots, ka koncertuzvedumā aktieri izspēlēs skaisto pasaku "Laimīgais princis", ko reiz uzbūris sapņu un brīnumu meistars Oskars Vailds. Sirsnīgākās un skaistākās ziemas dziesmas atdzīvosies jaunās skaņās komponista Lāča aranžējumā.

Muzikālajā pasakā piedalīsies "Lady’s Sweet" un Dailes teātra aktieri. "Princešu stāsta" režisors ir Dž.Dž.Džilindžers, scenogrāfiju veidos Mārtiņš Vilkārsis, bet par kostīmiem gādās Ilze Vītoliņa.

Biļetes uz koncertuzvedumu "Princešu stāsts" var iegādāties "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā "www.bilesuparadize.lv".

Uz augšu