Bavārijai grūta uzvara UEFA kausā

Titulētais vācu futbola klubs Minhenes "Bavārija", kas Čempionu līgas vietā šogad pēc ilgāka pārtraukuma nosūtīts "trimdā" uz UEFA kausu, vakar grupu turnīra pirmajā spēlē sīvā cīņā pārspēja Belgradas "Crvena Zvezda".

Tikai pateicoties Tonija Krosa spēles kompensācijas laikā gūtajiem vārtiem, "Bayern" vakar izbraukumā ar 3:2 uzvarēja Belgradas Crvena Zvezda" un kļuva par F grupas līderiem.

Spēles gaitā serbi pēc Ognjena Koromana (16. min.) un Nenada Miljaša (74. min.) gūtajiem vārtiem, divreiz izvirzījās vadībā ar 1:0 un 2:1, tomēr viesi no nepatikšanām izglābās.

86. minūtē 2006. gada Pasaules kausa izcīņas rezultatīvākais futbolists Miroslavs Kloze panāca neizšķirtu, bet Kross uzvaras vārtus guva kompensācijas laika ceturtajā minūtē.

Kloze šajā mačā guva arī bavāriešu pirmos vārtus, kad 20. minūtē panāca 1:1.

Otra F grupas spēle noslēdzās ar angļu kluba Boltonas "Wanderers" un portugāļu vienības "Braga" miera līgumu 1:1.

Citu grupu turnīra pirmās kārtas spēļu rezultāti: A grupa: Sanktpēterburgas "Zeņit" (Krievija) - "AZ Alkmaar" (Nīderlande) 1:1, "Everton" (Anglija) - "Larissa" (Grieķija) 3:1.

B grupa: "Panathinaikos" (Grieķija) - "Aberdeen" (Skotija) 3:0, Maskavas "Lokomotiv" (Krievija) - Madrides "Atletico" (Spānija) 3:3.

C grupa: "Elfsborg" (Zviedrija) - Atēnu AEK (Grieķija) 1:1, "Villarreal" (Spānija) - "Fiorentina" (Itālija) 1:1.

D grupa: Bergenas "Brann" (Norvēģija) - "Hamburger SV" (Vācija) 0:1, "Basel" (Šveice" - "Stade Rennes" (Francija) 1:0.

E grupa: Prāgas "Sparta" (Čehija) - "Zurich" (Šveice) 1:2, Lēverkūzenes "Bayer" (Vācija) - "Toulouse" (Francija) 1:0.

G grupa: "Anderlecht" (Beļģija) - Telavivas "Hapoel" (Izraēla) 2:0, Totenhemas "Hotspur" (Anglija) - "Getafe" (Spānija) 1:2.

H grupa: "Helsingborg" (Zviedrija) - "Panionios" (Grieķija) 1:1, Bordo "Girondins" (Francija) - "Galatasaray" (Turcija) 2:1.