Tuvojas kino kluba «Coffee & Cigarettes» debijas skate

FOTO: Publicitātes foto

Sestdien, 28.novembrī Spīķeru koncertzālē (Maskavas iela 4 k.1, Rīga) notiks kino–kluba «Coffee & Cigarettes» skate, kuras galvenais uzdevums ir dažādu pasaules valstu neatkarīgā kino popularizācija.

Par debijas skates tēmu tika izvēlēts japāņu kinematogrāfs kā viens no pašiem attālākiem — visās nozīmēs — no Eiropas skatītāja. Skates programmā tika apkopotas dažādu žanru un novirzienu filmas, kuras noskatoties Jūs iegūsiet pilnu priekšstatu par to, kāds tad patiesībā ir japāņu neatkarīgais kino. Programmas galvenā daļa — tās ir filmas, kas atzīmētas dažādos starptautiskos kinofestivālos, tā kā skumt nenāksies.

Programmas pirmā daļā tiks rādītas jauno režisoru īsfilmas. Tās ir vadošā japāņu sirreālista Isamu Hirabajaši filmas — stāsts par neparasto kastingu ar pārvērtībām «Dorons» un stāsts par cilvēku–celmu «Babins», Nobela laureāta Jasunari Kavabatas literatūras darba ekranizācija — režisora Edmunda Jeo «Zelta zivtiņa», Kunio Kato oskarotā animācijas filma «Nams no maziem kubikiem» un, visbeidzot Minas Jonezavas animācijas traģikomēdija «Laimīgais termometrs».

Skates pilnmetrāžas daļa ir veltīta Haruki Murakami darba pirmajai ekranizācijai — «Tonijs Takitani», režisors Dzjuna Itikava.

Starplaikos starp skatēm viesus gaida Vatanabe Takaši muzikālā video demonstrācija, bezmaksas japāņu tēja ar mājas cepumiem un kaut kas vēl...

mojo-jojo.lv

    Lasītākais šobrīd

    Uz augšu