Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Tribes of the City Anglijā piedalīsies pasākumā "In The City"

Tribes of the City FOTO:

Oktobra beigās Latvijas grupa "Tribes of the City" dosies uz Mančestru, kur piedalīsies mūzikas pasākumā "In The City", informēja ierakstu kompānijas "Platforma Records" sabiedrisko attiecību vadītājs Jānis Penka.

Mūzikas pasākums-konference "In The City" notiek jau desmito gadu pēc kārtas.

Pasākumā dienas laikā notiek dažādi semināri, bet vakaros dažādu grupu prezentācijas, lai dotu tām iespēju uzstāties kompetentāko pasaules mūzikas industrijas pārstāvju priekšā, kā arī uzklausīt šo cilvēku kritiku par savu sniegumu.

Grupas, kam tiek dota iespēja uzstāties, pārsvarā ir no Lielbritānijas, taču ik gadu tiek uzņemtas tikai trīs grupas no ārzemēm, lai uzstātos festivāla programmā. Šogad "Tribes of the City" ir dota iespēja piedalīties šajā festivālā, norādīja Penka.

Pirms doties uz Angliju, grupa sniegs divus īpašus koncertus Latvijā, lai atzīmētu sava albuma "For the sleepy people" viena gada jubileju. Koncertos ir paredzēta īpaša programma.

Uz augšu
Back