"Melo-M" & Meizija Viljamsa LMK TOP10 pirmajā vietā

Laika posmā no 14. līdz 21. septembrim LMK TOP10 virsotni iekaroja Melo-M&Maizie Williams ar videoklipu dziesmai "Daddy Cool".

Videoklips tika filmēts divas dienas Cinevillā un Kultūras darbinieku namā. Videoklipa režisore Aija Bley, operators Andrejs Rudzāts. Dziesmas videoklips ir arī Latvijas populārāko rokdziesmu un popdziesmu aptaujas Latvijas Muzikālā līga dalībnieks. Videoklipu var redzēt Latvijas Mūzikas kanālā, kā arī internetā www.lmk.lv.

"Ideja par šīs dziesmas versiju nebija nejauša. Man pašam patīk šis skaņdarbs, turklāt jau nosaukumā teikts, ka tas ir „cool”. Ja nopietni, šo dziesmu spēlējuši daudzi, tāpēc jutu, ka čellu versija varētu sniegt vēl vienu skatījumu šai populārajai meldijai. Savukārt ideja par sadarbību ar Meiziju gan bija teju maģiska, pavisam pēkšņi radās doma, ka kāds tomēr varētu dziedāt, bet jau pēc pāris sekundēm bija skaidrs, ka jāmeklē kāds no „Boney M” oriģinālā sastāva. Un jau pavisam drīz saņēmām pozitīvu atbildi," par „Daddy Cool” jaunās versijas tapšanu stāsta Melo-M vadītājs Kārlis Auzāns. "Mani ļoti iedvesmoja dziesmas jaunā versija. Jau ar pirmajām taktīm sapratu, ka piekritīšu muzicēt kopā ar talantīgajiem latviešu čellistiem. Skanējums ir neparasts, oriģināls, turklāt „Melo-M” ir ļoti profesionāli mūziķi. Šāda sadarbība ir patiešām neparasts piedzīvojums," par kopdarbu teic bijusī Boney M soliste Meizija Viljamsa.

Balsot par savu iecienītāko videoklipu var, skatoties Latvijas Mūzikas kanālu un sūtot maksas īsziņas, kā arī reizi dienā bez maksas LMK mājas lapā www.lmk.lv.

Nedēļas balsojums sākas no nulles katras nedēļas naktī no ceturtdienas uz piektdienu.

Iknedēļas raidījumus LMK TOP10 kopā ar Annu Lieckalniņu var redzēt Latvijas Mūzikas kanālā, kā arī interneta tiešraidē www.lmk.lv darba dienās plkst. 10:00 un 22:00, brīvdienās 10:00.

Lasītākais šobrīd

Uz augšu