TVNET jauna rakstu sērija: "Kā atpazīt un palīdzēt pašnāvniekam?"

psihoterapeite Elita Kreislere

Pēc aktīvas diskusijas izraisīšanās raksta Pašnāvību vilnis Latvijā pieņemas spēkā komentāros, TVNET nolēma analītiskāk skatīt pašnāvības problēmu rakstu sērijā "Kā atpazīt un palīdzēt pašnāvniekam?".

Rakstu sērijā "Kā atpazīt un palīdzēt pašnāvniekam?" runāsim par to, kāds ir psiholoģiskais portrets cilvēkam, kurš apsver izbeigt dzīvi pašnāvībā, kā arī par to, kas šai sakarā būtu jāzina katram no mums, jo kā uzsver psihoterapeiti, vienīgi līdzcilvēku spēkos ir laikus pamanīt šo cilvēka tieksmi uz pašiznīcību. Tas ir būtiski, jo tikai un vienīgi mēs, līdzcilvēki varam pirmie sniegt palīdzīgu roku!

Kā pazīt potenciālo pašnāvnieku, kā viņam palīdzēt un vai patiesi krīze mūs tur uz pašiznīcības sliekšņa, uz šiem un citiem jūsu iesūtītajiem jautājumiem TVNET atbildēja krīžu un psihoterapijas centra „Taka” psihoterapeite Inga Lubāne un Latvijas Psihoterapeitu biedrības valdes locekle psihoterapeite Elita Kreislere.

psihoterapeite Elita Kreislere

TVNET rakstu sērijā "Kā atpazīt un palīdzēt pašnāvniekam?" gaidāmi četri raksti, no kuriem pirmais raksts "Pašnāvības spoguļtēls - depresija" tiks publicēts jau rīt – 11.novembrī.

Uz augšu