Sestdien elektroniskās mūzikas pasākums "Immensity"

Dalīties Dalīties E-pasts Drukāt Iesūtiet ziņu Komentāri

Elektroniskās mūzikas pasākums "Immensity"

Sestdien, 22. septembrī radošā apvienība ilovetechno.lv un tās sabiedrotie aicina elektroniskās mūzikas cienītājus baudīt īpaši dziļu un kontrastējošu muzikālo kokteili pasākumā "Immensity".

Andrejsalas Pulkveža divās zālēs tiks pretstatīti visnotaļ atšķirīgas tehno mūzikas pārstāvji: pirmās zāles noskaņu noteiks smagnēji industriāla tehno mākslinieki, kamēr otrajā valdīs gaisīgu un pacilājošu ritmu meistari.

Laikā, kad Latvija un pasaule piedzīvo šķietamu tehno renesansi, organizatoru mērķis ir pievērst tautas uzmanību mūzikai, kas tapusi drošā attālumā no šobrīd tik aktuālā un apjūsmotā minimal mūzikas virziena. Individuālisti, kuru radošais potenciāls attīstījies neatkarīgi no sabiedrībā vērojamām tendencēm, t.i. modes, spēj piedāvāt ko patiesi īpašu: citādu pasauli.

Luka Baumann no Horvātijas pilsētas Zagrebas, mūzikas izdevniecību "PSNZ" un "Emergence Records" (kopā ar brāli Grovskopa) īpašnieks, šobrīd atrodas jaunā industriālā tehno viļņa virsotnē. Lukas mūzika ir ļoti telpiska un niansēta, tās hipnotiski pulsējošo struktūru izgaismo nesakārtotās pasaules atblāzma impulsīvu trokšņu formā, efektīvi sapludinot mirkli un bezgalību reālā notikumā šeit un tagad. Muzikālo iedvesmu Luka smēlies vecās skolas industrial, ambient un Birmingemas tehno, kas ir gana plašs lauciņš, lai nodrošinātu dažādību un arī kādu pārsteigumu DJ seta laikā.

Casual Violence ir pavisam svaigs un daudzsološs tehno producents un dīdžejs no Mančesteras, Lielbritānijā. Lai gan pagaidām izdota tikai viena plate ar Casual Violence mūziku, vairākas izdevniecība jau pasteigušās rezervēt sev tīkamus skaņdarbus nākotnes izdevumiem. Mūziķa unikālais sniegums aicina ieklausīties un nomaldīties: drūma domīguma un kāpinātas emocionalitātes mijiedarbības rezultātā radītā akustiskā enerģija ir kā bezcerīgā cīņā ar/pret sevi, gūtais piepildījums – svešs un naidīgs, taču neapšaubāmi bezgala skaists.

Mookid ar savu nepiespiesti "grūvīgo" skaņu jau pilnībā iekarojis dzimteni jeb mūsu brālīgo kaimiņrepubliku Lietuvu, un šī būs pirmā viņa uzstāšanās Latvijā. Talantīgā zēna mūzikai piemīt brīvas, taču saturiski nepārprotamas kontūras, kas iespējams, transformē telpu dūmakai līdzīgā substancē, kurai teju vai taustāmi cauri laužas klusināta nenogurdināmā tehno mašinērija. Pasākumā Mookid, tāpat kā mūsu pašu Max Brannslokker ar Katyu Tyukovu un Deep-Z, sniegs savas mūzikas live performanci.

Sākums 22:00 / Pulkvedis @ Andrejsala / Andrejostas ielā 4

Biļetes cena bez flajera : 6 Ls Biļetes cena ar flajeru : 5 Ls

    Uz augšu