"Soundarcade", "Indygo" un "Dun Dun" vienā pasākumā

Dalīties draugiem E-pasts Drukāt Iesūtiet ziņu Komentāri

Studentu klubs piektdienas, 14. septembra, novakarē piedāvā trīs lieliskas grupas, kā arī 'pievienoto vērtību mūzikas žurnāla VETO DJ apvienību.

"Indygo" ir viena no retajām grupām, kas Latvijas teritoriālajos plašumos spēlē progressive rock. Atrādījušies šīs vasaras brīvdabas festivālos, nu nolēmuši arī Studentu kluba pagrabtelpas piepildīt ar savu pāri malām plūstošo enerģiju un eksperimentālajiem skaņu akordiem.

Arī "Soundarcade" Latvijas mērogā izceļas ar īpašu skanējumu - progresīvs, psihedēlisks postroks, tie būtu vārdi, kas visprecīzāk raksturotu šīs grupas radīto mūziku. Ar to viņi klausītājos vēlas radīt asociācijas, noskaņu un skaņu tēlus. Mūzika ir viņu skaņu māksla, un tieši to viņi ir gatavi parādīt arī jums. Kā paši saka: "Vasara iet uz beigām, bet rokenrols nē..."

"Dun Dun" eksperimentē, viņi ir instrumentāli, viņi spēlē postroku, tomēr domas par piedēvējamo stilu variē, citi viņu radīto dēvē par „eksperimentiem ar neatkarīgo mūziku” vai „akustiskām drum’n’base instrumentācijām”. Taču, lai kā arī to sauktu, tas viss ir tieši tik interesanti, lai apraudzītu un klausītu klātienē.

VETO Dj-i būs palikuši prātā tiem, kas vasaras festivālos neslinkoja ielūkoties īpašajā VETO teltī. Šie puiši pierādīja, ka viņi zina kā likt dejot līdz pat rīta gaismai, sajaucot kārtīgu muzikālo kokteili un nedodot ne brīdi atelpai.

Ieeja klubā no plkst. 22, ieejas maksas: jvlma studentiem Ls 2,00, citiem studentiem Ls 3,00, ne-studentiem Ls 4,00

    Uz augšu