Likmes ir augstas

Noteikti ikkatrs ir teicis šādu teikumu «es saku, ka uzvarēs...», ir izteicis savas cerības un ar draugiem kopīgi pārspriedis, analizējis, saderējis, licis likmes. Lai uzzinātu, kādas ir bijušas futbola čempionāta likmes augstākajā līmenī un finālspēles varbūtējo iznākumu, līdz ar to savas izredzes uzvarēt draugu lokā par precīzāko minējumu, vērsāmies pie futbola un likmju eksperta - Daiņa Niedras, Latvijas lielākā sporta totalizatora Optibet vadītāja.

Šis čempionāts nenoliedzami ir bijis viens no aizraujošākajiem, kāds ir pieredzēts pēdējo gadu desmitu laikā. Spēles nereti ir bijušas neprognozējamas, ar pēkšņiem pagriezieniem. Pilnas ar skaistiem mirkļiem, kas ieies futbola vēstures annālēs. Tam visam pa vidu ir bijuši futbolistu un fanu piepildītie sapņi un cerības, reizē arī sāpīga zaude, jo futbola laukumā pirmā vieta ir tikai viena. Tomēr cita lieta ir ar spēļu rezultātu paredzēšanu.

Kārtīgam futbola līdzi sekotājam noteikti jau gadu gaitā ir izveidojusies Anatolijam Kreipānam līdzvērtīga zināšanu bāze, kas ļauj sniegt savu viedokli kādam futbola jomā mazāk zinošam draugam.

1. Krievija un Horvātija – 4363 spēlētāji (pre-match), bet kopumā 12500 likmes.

2. Brazīlija un Beļģija – 4004 spēlētāji (pre-match), bet kopumā 10249 likmes.

3. Urugvaja un Francija – 3740 spēlētāji (pre-match), bet kopumā 10137 likmes.

Bet ja futbola čempionāts pats par sevi ir sniedzis satraukuma pilnus momentus, tad godīgi jāsaka, man nav ne jausmas kā vienam no mūsu spēlētājiem vēl var būt ciešs miegs.
Noteikti, ka tagad redzat iemeslu šā cilvēka negulētām naktīm un gaidām par svētdienu.

Un, runājot par svētdienu, pēc vakardienas Anglijas un Horvātijas spēles noskaidrojām finālistus – Francija pret Horvātiju. Es zinu vienu, kas tiešām sekos līdzi spēlei, bet arī tu to vari darīt, jo kāds laiks jau atkal būs jāgaida līdz nākamajam čempionātam. Sasummējot visas iepriekšējās spēles kopā, frančiem ir lieliskas iespējas uzvarēt, es tās vērtētu ar 60% skaitliskā izteiksmē. Es gribētu piedzīvot to, ka ļoti laimīgi svētdien ir ne tikai vairāki miljoni Francijas iedzīvotāju, bet arī viens īpaši meistarīgs latviešu sporta prognozētājs.

Lasītākais šobrīd

Uz augšu