LMK rādīs Double Faced Eels ceļojumu uz Sziget festivālu Ungārijā

No 13. līdz 23. septembrim Latvijas Mūzikas Kanālā raidījums "Aizkulises DFE Sziget festivālā".

Raidījumā būs iespēja redzēt DFE ceļojumu, grupas klaiņošanu pa skaisto Budapeštu, "Sziget" festivāla jautrības, kā arī DFE koncerta aizkulises. Raidījumu varēs noskatīties arī www.lmk.lv mājas lapā.

Double Faced Eels bija vienīgā Latvijas grupa, kas bija izcīnījusi tiesības muzicēt festivālā Sziget. Pēc apmeklētības Sziget ir lielākais mūzikas festivāls Eiropā. Tas notiek augustā Budapeštā uz Obudas salas un septiņu dienu garumā to apmeklē aptuveni četrsimt tūkstošu cilvēku.

„Festivāls ir milzīgs. Ieejot iekšā, rodas sajūta, ka tā ir pilsēta pilsētā. Tajā ir viss nepieciešamais, lai neizejot laukā septiņas dienas dzīvotu bez rūpēm. Tur ir viss nepieciešamais, sākot ar banku, dušām, ēstuvēm, drēbju veikaliem, internetu un beidzot ar sešdesmit dažādu mūzikas stilu skatuvēm un teltīm,” stāsta DFE basģitārists Chikys, jeb Eduards Zagainovs.

Grupa DFE tiesības piedalīties Sziget festivālā izcīnīja Baltijas mūzikas industrijas konferencē, kas maija beigās notika Viļņā. „Pēc konferences mums pienāca klāt Sziget festivāla organizators, pasita pa plecu, uzslavēja un iedeva savu vizītkarti. Vēlāk uzzinājām, ka esam uzaicināti piedalīties festivālā. No malas viss izskatījās, kā filmās,” smejot saka DFE vokālists Marka, jeb Mārtiņš Gailītis.

Grupai līdzi uz festivālu brauca arī Latvijas Mūzikas Kanāla producents Arnis Kursītis, kurš visu šo jautrību fiksēja ar video kameru. Raidījumu „Aizkulises DFE Sziget festivālā” var redzēt darba dienās plkst. 13:00 un 19:00, brīvdienās 18:00.

Pilnu Latvijas Mūzikas Kanāla nedēļas programmu var redzēt žurnālā „Rīgas Viļņi”, nedēļas izdevumā „TV atpūta”, kā arī LMK mājas lapā www.lmk.lv.

Atgādinām, ka “Latvijas Mūzikas Kanāla” tiešraides 24 stundas diennaktī ir iespējams skatīties „Baltkom” analogās un digitālās TV tīklos, www.lmk.lv, kā arī www.tvnet.lv Online TV sadaļā.

Lasītākais šobrīd

Uz augšu