«Dinamo» viesos piekāpjas «Atlant» hokejistiem

Ar zaudējumu četru spēļu izbraukuma sēriju svētdien sāka Rīgas «Dinamo» komanda, kas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārās sezonas mačā ar 1:4 atzina Maskavas apgabala «Atlant» pārākumu.

Vienīgos vārtus «Dinamo» sastāvā pirmās trešdaļas 14. minūtē guva Andris Džeriņš, tobrīd rezultātam kļūstot 1:2. Mača turpinājumā katrā no periodiem mājinieki guva pa vieniem vārtiem, kamēr Rīgas klubs Ates Engrēna sargāto vārtu cietoksni vairs nespēja uzlauzt.

Rīgas «Dinamo» - Mitišču «Atlant» 1:4 (1:2, 0:1, 0:1)

Vārtu guvēji: 1:0 Alberts Jaruļins (Potapovs, Bodrovs) (7:44), 2:0 Sergejs Šmeļovs (8:57), 1:2 Andris Džeriņš (K. Rēdlihs, Cibuļskis) (13:02), 3:1 Igors Levickijs (Jaruļins, Kozlovs) (29:12), 4:1 Petrs Vrana (Sošņikovs, Šmeļovs) (44:19).

Metieni: 22 - 24

Soda minūtes: 8 - 10

Skatītāji: 5700

Šosezon «Dinamo» vienība izbraukumā izcīnījusi tikai divas uzvaras.

Šajā mačā Latvijas komandas sastāvā atgriezās krievu uzbrucējs Pjotrs Ščastļivijs, kurš spēlēja vienā maiņā ar slovāku Marselu Hosu un zviedru Linusu Videlu.

Rīgas «Dinamo» komandas sastāvs mačā ar «Atlant»

Vārtsargi: Jakubs Sedlāčeks, (Džefs Delorjē);

Aizsargi: Krišjānis Rēdlihs, Georgijs Pujacs, Oskars Cibuļskis, Čejs Genovejs, Milans Jurčina, Aleksandrs Jerofejevs, Edmunds Augstkalns;

Uzbrucejī: Miks Indrašis, Lauris Dārziņš, Miķelis Rēdlihs, Marsels Hosa, Linuss Videls, Kails Vilsons, Andris Džeriņš, Gints Meija, Gunārs Skvorcovs, Kaspars Saulietis, Māris Bičevskis, Pjotrs Ščastļivijs.

Nākamo maču «Dinamo» aizvadīs otrdien, kad Kazaņā tiksies ar divkārtējo Gagarina kausa ieguvēju «Ak Bars».

Turnīra tabulas Rietumu konferencē Rīgas «Dinamo» ar 36 spēlēs izcīnītiem 43 punktiem ieņem 11. vietu, kamēr «Atlant» komandas nopelnītie 45 punkti 35 mačos dod 10. pozīciju.