''Ventspils'' iekļūst ''Triobet'' līgas ceturtdaļfinālā

"Triobet" Baltijas futbola līgas astotdaļfināla atbildes spēlē pagājušās sezonas čempionvienība "Ventspils" savā laukumā ar 4:1 pārspēja Igaunijas klubu Nemmes "Kalju", iekļūstot turnīra ceturtdaļfinālā.

Kā ziņots, pirmajā spēlē ventspilnieki piedzīvoja neveiksmi ar 1:2, bet divu spēļu summā uzvarēja ar rezultātu 5:3.

Mača pirmajā puslaikā mājinieki viesu vārtsargu pārspēja trīs reizes – divreiz precīzi sita Eduards Višņakovs, bet ar vienu rezultatīvu raidījumu izcēlās Jurijs Žigajevs.

Otrā puslaika sākumā Nemmes "Kalju" spēlētājs Miks Hāvistu vienus vārtus atguva, taču nedaudz vēlāk "Ventspils" guva ceturtos vārtus, kad bumbu vārtu tīklā pāradresēja Aleksejs Višņakovs.

Citā spēlē Latvijas čempioni "Skonto" savā laukumā nospēlēja neizšķirti 0:0 ar Lietuvas komandu Tauraģes "Tauras", taču nodrošināja vietu ceturtdaļfinālā, jo pirmajā spēlē bija pārāki ar 3:2.

Savukārt rīt "Liepājas Metalurgs" spēkosies ar Lietuvas klubu Gargždu "Banga", kuram pirmajā spēlē piekāpās ar 0:1.

Kā ziņots, no Latvijas klubiem ceturtdaļfinālā jau iekļuvusi "Jūrmala-VV" vienība.