Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Virga velta dziesmu savam tēvam 80. dzimšanas dienā

Ainars Virga veltījis dziesmu savam tētim Ivaram Virgam FOTO: Kaspars Meinerts/TVNET

Jaunā projekta «Līvi un Buks» dalībnieks Ainars Virga veltījis dziesmu savam tētim Ivaram Virgam, kurš pavisam nesen atzīmēja 80. dzimšanas dienu un 18. martā saņēma apbalvojumu «Goda liepājnieks». Ainars, kuram pašam 6. aprīlī bija dzimšanas diena, stāsta: «Mans tētis ir vislabākais pasaulē! Lai arī dziesmu biju sarakstījis jau pirms laba laika, kopīgā sarunā ar savu labu paziņu, režisori Žaklīnu Cinovsku, nonācām pie domas, ka šai dziesmai nepieciešams arī video. Esmu ļoti gandarīts par rezultātu.» Aplūko foto no klipa prezentācijas!

Dziesmas vārdu autors ir Ainara draugs un daudzu dziesmu līdzautors Guntars Račs, kurš ir labi pazīstams ar Virgas ģimeni jau kopš bērnības. Dziesmu savā jaunajā «Factory Sounds Studio» producēja Gints Stankevičs, bet videoklipa režiju uzņēmās režisore Žaklīna Cinovska ar savu komandu, operatoru un montāžas režisoru Viktoru Devjatovu un operatoriem Kasparu Nordenu un Juriju Aleksejevu. Par stilu rūpējās Mairita Lamberte. Videoklipa papildu skaņas apstrādi veidoja Andris Barons.

Žaklīna: «Es Ainaram teicu, ka nevajag parastu video, jā šī ir neparasta dziesma. Man šķiet, ka ir izdevies. Paldies atsaucīgajiem Ainara Virgas vecākiem Birutai un Ivaram Virgām par piedalīšanos filmēšanā, kā arī Ilgonim Lindem un pārējiem mazajiem un lielajiem aktieriem!»

Uz augšu
Back