Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Hidlstons noraida baumas, ka būs nākamais Džeimss Bonds

Toms Hidlstons (Tom Hiddleston) FOTO: Reuters/ScanPix

Britu aktieris Toms Hidlstons (Tom Hiddleston) noraidījis baumas, ka viņš varētu būt nākamais Džeimsa Bonda lomas atveidotājs. 35 gadus vecais Hidlstons vislabāk pazīstams ar Loki lomu filmu sērijā «The Avengers» («Atriebēji»). Patlaban tiek izrādīts raidorganizācijas BBC seriāls «The Night Manager», kurā Hidlstons spēlē galveno lomu.

«Cilvēkiem ir ļoti kategoriski viedokļi par Bondu, un kāpēc lai tā nebūtu? Taču man ir grūti par to runāt, jo savā ziņā šāda saruna it nemaz nav reālistiska,» Hidlstons otrdien norādīja «The Night Manager» prezentācijā Losandželosā.

«Es neesmu runājis ar filmas veidotājiem. Tās ir vienkārši cilvēku iedomas,» sacīja aktieris. «Tas jau kļuvis pārāk grūti panesams - nevis pašas baumas, bet cilvēku skaits, kas katru dienu par to runā. Man tā kļuvusi par dīvainu problēmu. Es gribu, lai baumas izbeidzas, jo man pār tām nav nekādas varas. Tomēr ar to jārēķinās, esot slavenam, - tev vairs nav nekādas teikšanas pār citu cilvēku viedokļiem.»

Bonda filmu režisors Sems Mendess pastiprināja baumas par pašreizējā aģenta 007 lomas tēlotāja Daniela Kreiga aiziešanu ar izteikumiem, ka sērijas jaunākā filma «Spectre» («007: SPEKTRS») esot bijušas aktiera «atvadas».

Kreigs spēlējis Džeimsu Bondu četrās filmās, kas iznākušas kopš 2006. gada.

Uz augšu
Back