Krievija pārspēj Nīderlandi un iekļūst pusfinālā (337)

Eiropas futbola čempionāta pusfinālā sestdien iekļuva Krievija, kas ceturtdaļfināla spēlē papildlaikā ar 3:1 pārspēja Nīderlandi.

Pamatlaikā krieviem vārtus 56.minūtē guva Romāns Pavļučenko, bet izlīdzinājumu 87.minūtē panāca Rūds van Nīstelrojs, tādējādi pamatlaiks noslēdzās neizšķirti 1:1 (0:0).

Savukārt mača 112.minūtē pēc lieliskas Andreja Aršavina piespēles vārtu priekšā bumbu vārtos raidīja Dmitrijs Torbinskis. Jau pēc četrām minūtēm Aršavins, nodemonstrējot individuālu meistarību, guva trešos vārtus Krievijai, nodrošinot pārliecinošu iekļūšanu pusfinālā.

Krievijas pretinieks pusfinālā būs Spānijas un Itālijas ceturtdaļfināla mača uzvarētājs.

Nīderlandes izlases sastāvs: Edvīns van der Sārs, Halids Bularūzs (Džons Heitinga, 54.min.) , Andrē Oijers, Joriss Matijsens, Džovanni van Bronkhorsts, Naidžels de Jongs, Orlando Engelārs (Ibrahims Afelajs, 61.min.), Dirks Kujts (Robins van Pērsijs, 47.min.), Rafaels van der Vārts, Veslijs Snaijders, Rūds van Nīstelrojs.

Krievijas izlases sastāvs: Igors Akinfejevs, Aleksandrs Anjukovs, Deniss Kolodins, Sergejs Ignaševičs, Jurijs Žirkovs, Konstantīns Zirjanovs, Sergejs Semaks, Igors Semšovs (Dinārs Biljaļetdinovs, 69.min.), Ivans Sajenko (Dmitrijs Torbinskis, 81.min.), Andrejs Aršavins, Romāns Pavļučenko (Dmitrijs Sičovs, 114.min.).