LMK un Platforma.lv apvieno darbību

LMK un Platforma.lv apvieno darbību

FOTO: Publicitātes foto

Latvijas Mūzikas kanāls (LMK) un mūzikas kompānija "Platforma.lv" turpmāk darbosies kā viens uzņēmums, radot vienotu audiovizuālu izklaides platformu interneta vidē.

Jau pašlaik interneta vietnē ir klausāma jaunākā latviešu mūzika un skatāmas koncertu tiešraides. Drīzumā augstas izšķirtspējas (HD) kvalitātē internetā būs redzami arī pašmāju videoklipi, koncertu ieraksti, videoblogi un intervijas ar mūziķiem. Vietnes apmeklētājiem būs iespējams veidot savus virtuālos dziesmu sarakstus jeb izlases un dalīties ar tiem.

LMK ir radīta jauna komanda, kuras priekšgalā strādā Mārtiņš Beitiņš (strādājis TV3 un MTV, pazīstams kā rezidentdīdžejs kafejnīcā “Ļeņingrad” un grupas “Riga Metro” menedžeris) un Ervings Znotiņš (pazīstams kā grupu “Satellites LV” un “Autobuss debesīs” dalībnieks).

Līdzšinējais LMK radošais direktors Arnis Kursītis, kurš pašlaik studē Londonā, turpinās sadarboties ar LMK, gatavojot mūzikas skolas “Tech Music School” stipendiju konkursa uzvarētājas Rasmas Freimanes videoblogu, kas būs skatāms no oktobra beigām.

“Kompāniju darbības apvienošana ir nākamais solis ceļā uz pilna servisa nodrošināšanu kā mūziķiem, tā skatītājiem un klausītājiem,” stāsta Latvijas Mūzikas kanāla un Platforma.lv valdes priekšsēdētājs Rimants Liepiņš.

LMK saglabās savu zīmolu un turpinās raidīt arī TV ēterā. Visi ar LMK saistītie jaunumi turpmāk tiks publicēti Platforma.lv mājas lapā.

Dibināta 1998.gadā kā tradicionāla mūzikas ierakstu izdevniecība, “Platforma Records” 2008.gadā līdz ar CD ēras norietu mainīja savu darbības profilu, kļūstot par digitālu mūzikas lejupielādes servisu “Platforma Music”. Kopā ar “Wrigley’s Orbit” īstenotā bezmaksas mūzikas kampaņa saņēmusi reklāmas festivāla “Golden Hammer” apbalvojumu.

Latvijas Mūzikas kanāls tika izveidots 2006.gadā kā pirmā specializētā latviešu mūzikas televīzija. 2007.gadā tika radīts televīzijas šovs “Cīņas klubs” un tā dalībniekiem HD kvalitātē uzfilmētas ap 100 dziesmu videoversijas. 2009.gadā sadarbībā ar “Pro1 HD Studio” HD kvalitātē nofilmēti 11 koncerti ar kopējo garumu vairāk nekā 20 stundas.

Uz augšu