Miļuns: Bijām nedaudz vājāki gan kustībā, gan iestrādēs

''Bijām vājāki gan kustībā, gan iestrādēs,'' pēc zaudējuma 2:3 pagarinājumā Baltkrievijas vienaudžiem "Lida Cup" turnīrā atzina Latvijas U-20 izlases galvenais treneris Ēriks Miļuns.

''Kopumā esam punktu ieguvuši, jo tikai pēdējā minūtē izvilkām neizšķirtu,'' skaidro Latvijas komandas galvenais treneris. ''Papildlaikā tiesnesis mums iedeva diezgan nesaprotamu noraidījumu laukuma centrā,'' viņš sacīja.

''Pagarinājumā mazākumā spēlēt ir ļoti sarežģīti, spējām izturēt minūti. Salīdzinot ar baltkrieviem, bijām nedaudz vājāki gan kustībā, gan iestrādēs.''

Tomēr treneris uzteica spēlētāju pašatdevi. ''Jāuzteic spēlētāju cīņasspars. Nepatīkamu pleca traumu guva Kirils Tambijevs. To, cik tā ir nopietna, parādīs rentgens. Domāju, ka rīt nespēlēs.''

''Kopumā komandā noskaņojums ir labs, gatavojamies spēlei pret Dāniju,'' skaidro Miļuns.

Turnīra pirmajā spēlē Austrijas U-20 izlase ar 4:3 pieveica Dānijas komandu.

Latvijas U-20 hokejisti turnīrā piedalās 22 spēlētāju sastāvā - (2 vārtsargi, 8 aizsargi, 12 uzbrucēji).