Repše vairs nepretendēs uz «Latvijas attīstībai» vadīšanu; uz valdes priekšsēdētāja amatu kandidēs Pūce

FOTO: Nauris Garkaklis, TVNET

Sestdien, 29.novembrī, partijas «Latvijas attīstībai» kongresā tiks vēlēts jauns valdes priekšsēdētājs, un politiskā spēka pašreizējais vadītājs Einars Repše uz šo amatu vairs nepretendēšot. Uz valdes priekšsēdētāja amatu kandidēs partijas ģenerālsekretārs Juris Pūce, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā neoficiālā informācija.

Kongress sasaukts, lai ievēlētu jaunu partijas valdi un valdes priekšsēdētāju, formulētu konkrētus nākotnes uzdevumus, kā arī apstiprinātu partijas jauno manifestu, iepriekš informēja komunikācijas konsultante Nadīna Elekse.

«Latvijas attīstība vienmēr būs mūsu prioritāte. Labējas un liberālas partijas, kas aizstāv indivīda brīvību un iniciatīvu, šobrīd pārdzīvo grūtus laikus arī Eiropā. Par brīvību vienmēr ir jācīnās, un mēs ticam, ka mūsu idejām ir un būs atbalsts Latvijas sabiedrībā. Kopā ar partijas biedriem, kas turpina aktīvi strādāt, kā arī ar no jauna klāt pienākušajiem, turpināsim darbu. Esam gatavi strādāt,» norāda partijas «Latvijas attīstībai» valdes priekšsēdētājs Repše.

Pūce uzskata, ka «šis kongress ir būtisks ne tikai, lai atskatītos uz iepriekšējo gadu, bet arī lai nospraustu jaunus mērķus. Latvijā vairāk nekā jebkad nepieciešams politisks spēks, kas iestājas par liberālām vērtībām un katra iedzīvotāja individuālo brīvību. Mūsu idejām nav derīguma termiņa, kas izbeidzas pēc Saeimas vēlēšanām».

Kongresā tiks apstiprināts arī partijas jaunais manifests - vērtību deklarācija, kas iezīmēs «Latvijas attīstībai» ideoloģisko ievirzi turpmākajā darbā.

«»Latvijas attīstībai» ir labēja partija, kas apvieno rīcībspējīgus un profesionālus cilvēkus, kuri ir gatavi uzņemties atbildību un īstenot valsts attīstībai un izaugsmei nepieciešamās reformas. Mūsu valsts iedzīvotāju labklājība un vēlme saistīt savu nākotni ar Latviju ir svarīgākais rādītājs, kuru mēs izvirzām, vērtējot īstenojamās politikas rezultātus,» norādīja politiskā spēka komunikācijas konsultante.

Partija «Latvijas attīstībai» šogad nesekmīgi startēja gan Eiropas Parlamenta, gan Saeimas vēlēšanās, neiegūstot nevienu deputātu mandātu, par spīti masīvām vēlēšanu kampaņām.

Uz augšu