Kiss koncerts jau šovakar!

Jau šodien, 22. maijā, "Arēnā Rīga" koncertu sniegs slavenā rokgrupa Kiss. Grupa Rīgā ieradīsies ar iespaidīgu šovu, kurā tiks izmantots liels pirotehnikas un specefektu daudzums. Konkurss!

Kiss dalībnieks Džīns Simonss Vācijas pilsētā Oberhauzenē notikušajā konferencē, stāstot par grupas jauno turneju „KISS Alive/35 Tour 2008”, atzina: „Mēs esam atgriezušies Eiropā, lai vēlreiz pierādītu, kura ir labākā rokgrupa pasaulē! Rokmūzikas cienītājus neinteresē nošņurkušas, pusnorietējušas rokzvaigznes, kas tik vien spēj, kā uzvilkt savu pakaļu uz skatuves. Mēs koncertējam, jo patiesi mīlam šo lietu. Kiss katrā koncertā pierāda, kāpēc mēs tiekam dēvēti par „karstāko” rokgrupu pasaulē.”

Ģitārists Pols Stenlijs: „Mēs uzstājamies, jo tā ir lieliska jautrība! Ja mēs kāptu uz skatuves tikai naudas vai kāda cita iemesla dēļ, koncertus mēs vairs nesniegtu jau sen. Taču mēs negrasāmies atteikties no tās lieliskās sajūtas, kad tūkstošiem koncerta apmeklētāju dzied līdzi mūsu dziesmām un priecājas kopā ar mums! Kiss ir visa mūsu dzīve. Un tāpēc brīdinām – šīs turnejas koncerti būs lielākais un pārsteidzošākais šovs un pārspēs visu, ko jūs vispār savā dzīvē esat redzējuši!”

Pieminot Kiss daudzos fanus visā pasaulē, Pols Stenlijs arī piebilda: Kiss fanu armija ir lielāka par visām Eiropas armijām kopā! Un ja būtu karš – Kiss armija uzvarētu!”

Biļetes uz Kiss koncertu vēl iespējams iegādāties „Biļešu servisa” kasēs un interneta veikalā www.bilesuserviss.lv. Stāvvietas ir izpārdotas, bet vēl iespējams iegādāties sēdvietas, kas maksā 30 Ls, 35 Ls un 50 Ls (atkarībā no attāluma līdz skatuvei). Pirms leģendārās rokgrupas uzstāšanās 22. maijā „Arēnā Rīga” koncerta apmeklētājus iesildīs cita amerikāņu rokgrupa „Cinder Road”.

Uz augšu