Melo-M Rīgā organizēs orientēšanās skrējienu

Melo-M

FOTO: Publicitātes foto

Par godu jaunā albuma "Around The World" iznākšanai čellu trio "Melo-M" ceturtdien, 10.septembrī, Rīgā organizēs orientēšanās skrējienu, informēja "Platforma Music" sabiedrisko attiecību vadītājs Jānis Penka.

Reģistrēšanās "Melo-M" orientēšanās skrējienam notiks mājaslapā "www.platforma.lv" līdz 9.septembra plkst.12.

Sacensību maršruts un uzdevumi dalībniekiem tiks atklāti pirms skrējiena. Skrējiens sāksies 10.septembrī plkst.15 un ilgs aptuveni 2,5 stundas. Desmit dalībnieki, kuri īsākajā laikā būs ieguvuši maksimālo punktu skaitu, apmeklējot visus norādītos kontrolpunktus, iegūs iespēju apmeklēt ballīti kopā ar "Melo-M", kurā tiks izlozēts lidojums ar "airBaltic" uz Tadžikistānas galvaspilsētu Dušanbi.

"Melo-M" jaunais albums "Around The World" būs kā aizraujoša ekspedīcija apkārt zemeslodei, atskaņojot dažādu valstu nacionālajās kultūrās zīmīgus skaņdarbus citādā izpildījumā.

Jaunajā grupas albumā būs iekļautas krievu, vācu, ebreju, īru, somu, šveiciešu, afrikāņu, amerikāņu, peruāņu, grieķu un daudzu citu tautu populārākās tradicionālās melodijas, kas daudziem rada asociācijas ar šīm tautām un to apdzīvotiem reģioniem.

Uz augšu