Rīgā taksometru vadītāji izrēķinās ar konkurentu

FOTO: LETA

Šonakt Vecrīgā konkurējošas firmas taksometru vadītāji uzbrukuši jaunās taksometru pakalpojumu kompānijas "Baltic Taxi" automašīnai, pastāstīja Rīgas Pašvaldības policijas (RPP) sabiedrisko attiecību speciāliste Inese Tīmane.

RPP Vecrīgas patruļa neilgi pirms pusnakts Smilšu ielas un Zigfrīda Annas Meierovica bulvāra krustojumā, pie Pulvertorņa, pamanīja "Baltic Taxi" taksometru, kuru bija nobloķējuši trīs citi taksometri.

Kad ieradās policija, viens no bloķētājiem paspēja aizbraukt. Policija konstatēja, ka "Baltic Taxi" automašīnai pārdurta riepa.

Konfliktā iesaistīto taksometru vadītāji nodoti Valsts policijai.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Preses un sabiedrisko attiecību sektora vecākais speciālists norādīja, ka noskaidrotas konfliktā iesaistītās personas un sākts kriminālprocess par tīšu mantas bojāšanu.

SIA "Baltic Taxi" valdes loceklis Jānis Naglis informēja, ka uzbrucēji bijuši no konkurējošā uzņēmuma SIA "Rīgas transporta sabiedrība", kuras taksometri tautā tiek saukti par baltajām tojotām.

Pēc Nagļa teiktā, konkurentu vadītāji uzbruka "Baltic Taxi" automašīnai, kura bija tikko uzņēmusi angliski runājošus pasažierus un kuru vadīja jauna sieviete.

"Pateicoties tam, ka laimīgas sakritības dēļ tuvumā atradās RPP patruļa, tās operatīvas rīcības dēļ incidents beidzās ar sadurtu riepu un bez cietušajiem," teica Naglis.

"Rīgas transporta sabiedrības" pārstāve, kura nevēlējās nosaukt savu vārdu, skaidroja, ka uzņēmumam par šādu atgadījumu nekādas informācijas neesot, tādēļ nekādus komentārus nevarot sniegt. "Pēdējā laikā pret mums izvērsta nomelnošanas kampaņa," viņa piebilda.

Jau ziņots, ka Rīgas domes Pasažieru komercpārvadājumu licencēšanas komisija pagājušajā nedēļā par tūristu apkrāpšanu brīdināja taksometru firmu "Rīgas transporta sabiedrība" un draudēja pēc nākamā pārkāpuma atņemt darbības licenci.

"Ja viņi lieto šādas metodes, tad noteikti tuvojas brīdis licences atņemšanai," aģentūrai atzina komisijas priekšsēdētājs Jānis Zaržeckis (LPP/LC).

Šo incidentu varētu skatīt nākamajā komisijas sēdē, norādīja Zaržeckis.

Kā ziņots, "Baltic Taxi "savu darbību sāka šā gada augustā.

Uz augšu