Noskaidrotas vēl četras grupas "Tu esi pamanīts" finālam

15. jūlijā notikušajā 7. rokmūzikas festivāla "Tu esi pamanīts" Kurzemes un Zemgales reģiona pusfināla koncertā – konkursā no 10 grupām, kuras pārstāvēja tādas pilsētas kā Liepāja, Ventspils, Roja, Talsi un Jelgava, ar apmeklētāju un žūrijas palīdzību tika izraudzītas četras šā reģiona labākās grupas.

Šīs grupas, Latgales pusfināla uzvarētāji un vēl četras Vidzemes, Rīgas, Rīgas rajona un Jūrmalas grupas 11. un 12. augustā „Tu esi pamanīts” finālā Jūrmalā, ūdens atrakciju parkā „Nemo” sacentīsies par nosaukumu Labākā grupa, Skatītāju simpātija, kā arī savā starpā sadalīs vairākas citas nominācijas – labākais vokālists, labākais ģitārists, labākais taustiņinstrumentālists un citas.

Tradicionāli pieņemts, ka festivāla „Tu esi pamanīts” uzvarētājus nosaka divi nozīmīgi vērtētāji – apmeklētāji un žūrija. Katram apmeklētājam tika dota iespēja izraudzīties viņaprāt tīkamāko grupu, nobalsojot par to. Šādā veidā tika izraudzītas divas grupas. „Tu esi pamanīts” finālā Kurzemes un Zemgales reģionu pārstāvēs grupas LE-TAB no Rojas un HABEMUS no Liepājas.

Festivāla žūrijai šoreiz tika dots divtik atbildīgs uzdevums, jo arī žūrijai jāizvirza divas grupas – finālistes. Konkursa žūrijā bija: Martiņš Vaters – grupa „IndyGo”, Emīls Dreiblats – „Rietumu Radio”, Didzis Simanovičs – „Show Empire Group”, Toms Veismanis – „Tu esi pamanīts”. Žūrija atzīst, ka visas konkursa grupas bijušas interesantas, katra pamanījās parādīt sev raksturīgas iezīmes, tādēļ izvēle nebija viegla. Par Kurzemes un Zemgales reģionu labākajām grupām žūrija atzinusi PREDICT no Jelgavas un GREENFIELD no Liepājas.

Pēdējie četri finālisti tiks noskaidroti Jūrmalā, festivāla „Tu esi pamanīts” Vidzemes, Rīgas, Rīgas rajona un Jūrmalas pusfināla konkursā 11. augustā ūdens atrakciju parkā – kempingā „Nemo”.

Lasītākais šobrīd

Uz augšu