Elektroniskās mūzikas festivāls "Sintētiskā Sircapziņa 2006"

Dalīties Dalīties E-pasts Drukāt Iesūtiet ziņu Komentāri

7. un 8. jūlijā Madonas pilsētas estrādē notiks 36 stundu elektroniskās mūzikas festivāls "Sintētiskā Sircapziņa 2006".

Lai attīstītu un popularizētu elektronisko mūziku Latvijā, radošā apvienība "Melnais Piens" organizē elektroniskās mūzikas festivālu "Sintētiskā Sircapziņa 2006", kas norisināsies no 7. jūlija plkst. 18 līdz 9. jūlija plkst. 06 Madonas pilsētas estrādē Tas ir iecerēts kā muzikāli izklaidējošs pasākums ikvienam elektroniskās mūzikas cienītājam un cilvēkiem, kas vēlas ar to iepazīties, informē festivāla organizators Lauris Krievs.

Festivāls ar šādu nosaukumu Madonas pilsētā tiek organizēts jau trešo gadu pēc kārtas. Kā unikālais šā gada festivālā ir atzīmējams tas, ka pasākums norisināsies 36 stundas bez pārtraukuma, kas būs pats ilgākais šāda veida pasākums Latvijā.

Festivālā piedalīsies vairāk nekā 40 elektroniskās mūzikas diskžokeji (dj) un dzīvās e-mūzikas apvienības no visiem Latvijas novadiem. Starp Latvijā jau pazīstamiem māksliniekiem AG un Raita pasākumā piedalīsies arī dzīvās elektroniskās mūzikas izpildītāji, no kuriem daži publikai pašu radīto mūziku atskaņos pirmo reizi. Apmeklētāji varēs baudīt ne tikai mūziku, bet arī vizuālās projekcijas uz lielā ekrāna, kuras nodrošinās vairāki pašmāju video žokeji (vj). Festivāla pirmajā daļā lielāks uzsvars tiks likts uz tehno mūzikas stilu, ko pasaulē uzskata par vienu no senākajiem un populārākajiem elektroniskās mūzikas stiliem. Savukārt festivāla dienas stundās apmeklētāji varēs baudīt vieglo ritmu elektronisko deju mūziku. Noslēguma daļā tiks apvienoti dažādu stilu elektroniskās mūzikas dj seti. Paralēli deju mūzikas skatuvei būs arī otra skatuve iekštelpās, kur uzstāsies ne tikai dj, bet arī eksperimentālās un dzīvās e-mūzikas apvienības.

Festivāla ietvaros ikvienam interesentam būs iespējams novērtēt savas dj-ja spējas, pamēģinot spēlēt mūziku ar profesionālu dj tehniku.

Festivāla teritorijā darbosies apsargāta telšu pilsētiņa, ko varēs izmantot ikviens pasākuma apmeklētājs.

Pasākumam attīstoties, šogad ir izveidota arī festivālam veltīta mājas lapa, kur ir iespējams uzzināt sīkāku informāciju par festivālu un tā norisi.

Uz augšu