Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

LNT filmē pašmāju seriālu "Mīli mani mūžam"

FOTO: LNT

Jau drīzumā kanāls LNT skatītājiem piedāvās jaunu pašmāju seriālu "Mīli mani mūžam", kurā redzēsim daudzus Latvijā iemīļotus aktierus.

Šobrīd seriāla filmēšana rit pilnā sparā, lai jau rudenī LNT varētu priecēt savus skatītājus ar skaistu un patiesu mīlas stāstu.

"Seriāls ir stāsts par divu jauniešu - Elīzas un Gustava mīlestību. Par divām naidīgi noskaņotām ģimenēm - Grosvaldiem un Vīksnām, kuru bērni satiekas un iemīl viens otru. Elīzai un Gustavam ir jāslēpj sava mīlestība, jo viņi zina, ka ģimenes aizliegs būt tiem kopā. Intrigas, meli un nodevība Elīzu un Gustavu sagaida uz katra soļa. Tomēr, lai kādus šķēršļus liktenis tiem liktu pārvarēt, viņu mīlestība būs stiprāka," TVNET atklāja Zane Pētersone, LNT pašreklāmas projektu vadītāja.

Grosvaldu ģimene: jaunākā meita Elīza Zane Aļļēna), tēvs Pauls (Juris Žagars), māte Una (Leonarda Ķestere), vecākie brāļi Renārs (Intars Rešetins) un Nils (Gints Andžāns).

Vīksnu ģimene: Dēls Gustavs (Dainis Grūbe), tēvs Fēlikss (Normunds Laizāns), mazā māsa Alise (Terēze Knauere), vecmāmiņa Ināra (Inta Tirole) un Fēliksa radinieks Olafs (Kārlis Freimanis).

Spilgtus personāžus seriālā atveidos arī tādi aktieri kā Ieva Pļavniece, Karina Lučiņina, Elizabete Nīmane un Ivars Kļavinskis.

Seriāla režisors ir Armands Zvirbulis, producente - Ligita Lukstraupe. Scenāristi - Viktors Duks, Jānis Lācis un Daina Tabuna.

Uz augšu
Back