"Oranžie" pārāki pār serbiem

Nīderlandes futbola izlase Pasaules kausa izcīņas finālturnīra C grupas spēlē svētdien ar 1:0 (1:0) uzvarēja Serbijas un Melnkalnes valstsvienību.

Pirmais puslaiks aizritēja ātrā tempā tempā, un abas komandas radīja vairākus bīstamus momentus pie pretinieku vārtiem, taču vienīgais precīzais sitiens padevās Nīderlandes izlases uzbrucējam Arjenam Robenam, kas precīzs pēc lieliskas Robina van Pērsija piespēles bija puslaika 18.minūtē.

Arī pirmā puslaika turpinājumā abām izlasēm bija vairākas iespējas mainīt rezultātu, tomēr vairs bumba vārtos neripoja.

Otrajā puslaikā nedaudz vairāk uzbruka jau Serbijas un Melnkalnes valstsvienība, tomēr pārspēt nīderlandiešu vārtsargu Edvīnu van der Sāru tā arī neizdevās. Arī Nīderlandes izlasei bija vairākas iespējas rezultātu palielināt, taču tās netika izmantotas.

Nīderlandes izlases sākumsastāvs: Edvīns van der Sārs, Džons Heitinga, Andrē Oijers, Joriss Matijsens (Halids Bularūzs, 86.min.), Džovanni van Bronkhorsts, Marks van Bommels (Denijs Landzāts, 60. min.), Veslijs Šneiders, Filips Koku, Robins van Pērsijs, Arjens Robens, Rūds van Nistelrojs (Dirks Kujts, 69. min.).

Serbijas un Melnkalnes izlases sākumsastāvs: Dragoslavs Jevričs, Igors Duļajs, Gorans Gavrančičs, Mladens Krstajičs, Ivica Dragutinovičs, Alberts Nadjs, Dežans Stankovičs, Nenads Džordževičs (Ogņens Koromans, 43. min.), Predrags Džordževičs, Mateja Kežmans (Danijels Ļuboja, 66. min.), Savo Miloševičs (Nikola Zigičs, 45. min.).