Caurumi aizlāpīti - hokejs turpinās (119)

Pēc apmēram stundas pārtraukuma "Skonto" hallē trešdienas vakarā ir atsākusies pasaules čempionāta spēle starp Zviedrijas un Šveices hokeja izlasēm, kas tika pārtraukta otrajā trešdaļā, jo pie viena no rezervistu soliņiem bija ielūzis ledus.

Negadījums ar ledu notiks Zviedrijas un Šveices mača otrās trešdaļas septītajā minūtē, kad rezultāts bija neizšķirts 1:1.

Sākumā plaisas ledū mēģināja aizdrīvēt tiesneši, bet tad to centās salabot ar īpašu saldēšanas ierīci, tomēr tas uzreiz neizdevās. Spēlētāji atstāja rezervistu soliņu un devās uz ģērbtuvēm, un maču bija paredzēts atsākt uzreiz pēc ledus salabošanas.

No C apakšgrupas vietu nākamajā kārtā - F apakšgrupā - jau nodrošinājušas abas šīs spēles dalībnieces Šveice un Zviedrija, kā arī Ukraina.

Lai uzvarētu B apakšgrupā, Zviedrijai pietiek ar neizšķirtu, bet Šveicei jāuzvar.