Izrāde pieaugušajiem un jauniešiem «Re:Atmoda»

FOTO: publicitātes

7. martā pl. 19 Kultūras telpā «3 MĀSAS» (Zirgu iela 1-3, 3. stāvs) būs iespēja redzēt izrādi pieaugušajiem/jauniešiem «Re: Atmoda», kuras darbība norisinās 90. gadu sākuma Rīgā, Atmodas laikā.

Pilsētas centrā ir barikādes un ticis ieņemts Preses nams. Bet par visu svarīgāks ir kādas Rīgas daudzdzīvokļu mājas jumts, uz kura skan Viktora Coja mūzika un atmostas kāda pirmā mīlestība. «Re:Atmoda» ir stāsts par izvēlēm - gan tām, kuras izdara stāsta varoņi - jaunieši, gan tām, kuru priekšā ir tikko atjaunotā Latvijas valsts.

Šī ir luga par netveramām sajūtām, kādas mūs pārņem un kādām reizēm ļaujamies kardinālu pārmaiņu apstākļos. Šīs ir refleksijas par to, kā bija, un fantāzija par to, kā varēja būt.

Režisore: Dita Balčus

Mūzika: Viktors Cojs, Juris Kulakovs

Izrādē piedalās: Ance Muižniece, Pāvels Griškovs, Kristaps Ķeselis, Ruta Vītiņa, Egija Silāre, Dainis Sumišķis

«Ar iestudējumu «Re: Atmoda» teātrim izdevies atdzīvināt ļoti aktuālu un diemžēl jau daļēji piemirstu un mākslas apritē reti sastopamu tēmu. Dramaturģe, jauni talantīgi aktieri, sabalansēts ansamblis un precīza izrādes atmosfēra, kas ieved nesenās pagātnes noskaņās. Šī izrāde, manuprāt, būtu jāredz katram Latvijas jaunietim,» Guna Zeltiņa, teātra zinātniece, mākslas zinātņu doktore

Biļetes uz pasākumiem kultūras telpā «3 MĀSAS» pieejamas Biļešu paradīzes kasēs un www.bilesuparadize.lv

Uz augšu