Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Klubā «Hedonia 55» uzstāsies DJ Fudge (Francija)

Dj Fudge FOTO:

Aprīlī klubs restorāns «Hedonia 55» svin savu otro dzimšanas dienu.

Sakarā ar to nedēļu pirms jubilejas vīkenda, kurā disko karuseli griezīs «H55» rezidenti, piektdien, 21. aprīlī, uzstāsies pasaulslavenais franču dīdžejs, mūziķis un producents Fudge.

Dj Fudge viesošanās ir vērā ņemams notikums visiem dvēseliskas deju mūzikas cienītājiem – arī tagad, kad Rīgu diezgan regulāri sākuši apciemot visnotaļ dažādas kvalitātes Rietumeiropas klubu kultūras pārstāvji.

Fudge dzimis 1973. gadā. Viņa aizraušanās ar mūziku sākās jau agrā jaunībā - 16 gadu vecumā viņš organizēja deju naktis dzimtajā Parīzes piepilsētā, kur miksēja kopā funk un disko. Ap šo laiku viņš nolēma spert arī nākamo soli - tika iegādāts taustiņdēlis, kam pāris gadus vēlāk pievienojās arī samplers un Atari kompjūters, kas deva iespēju eksperimentēt.

Kādā vasarā, kura tika pavadīta Spānijā, notika iepazīšanās ar house stila mūziku, kas atgādināja kādreizējās noskaņas, kas bija iedvesmojušas viņu pievērsties mūzikai. Drīz vien ar savulaik skolas gaiteņos satikto ilggadējo draugu Bruno Banner kopīgi izveido pirmo grupu SAVANNAH.

1994. gadā abu kopdarbs vainagojās ar pirmo 12 collu singlu «Rumeurs», ko daudz spēlēja leģendārais franču dīdžejs Laurent Garnier, un kopumā plate guva labu atsaucību. Gadu vēlāk dēka turpinājās, kad viņi noslēdza līgumu ar Universal Records. Tas deva viņiem iespēju strādāt kopā ar dziedātāju Dawn Tallman, kā arī piekļūt profesionālai producēšanas aparatūrai.

1999. gadā viņi kļuva par daļu no ietekmīgā franču deju mūzikas viļņa un nodibināja projektu TROUBLEMEN, kas tika izdots Parīzes leibla KIF Records paspārnē. Jau pirmā relīze «Do It» kļuva par īstu deju grīdu himnu un nodrošināja viņiem vietu starp cienījamākajiem house stila vārdiem. Kopš tā laika Fudge ar dj setiem uzstājas dažādās pasaules malās (Dienvidāfrikā, Sarajevā, Botsvānā, Grieķijā, Ņujorkā, Čikāgā, Maiami, Londonā, Brazīlijā u.c.). Bagātīgā pieredze ļauj viņam lieliski sajust auditoriju, lai aizvestu to neaizmirstamā ‘deep & pumpin’ house mūzikas ceļojumā.

Patlaban Fudge ir izlaidis jau vairāk nekā 40 plašu un sadarbojies ar veselu virkni slavenu mākslinieku - tādiem kā Colonel Abrams, Michelle Weeks, Rod Chezere, Many Hoffman, Blaze.

Jaunu projektu meklējumos 2004.gadā Fudge apvienoja spēkus ar Edy Benromdam, perkusionistu un leibla Blockheadz dibinātāju, – tā radās projekts AFROMENTO. Drīz tika izdoti divi vinila deju singli, ko spēlēja daudzi pasaules topdīdžeji. Visveiksmīgākais skaņdarbs bija «Human Waves» - tieši pateicoties tā panākumiem, viņi parakstīja līgumu ar vienu no lielākajiem ‘soulful House’ leibliem Soulfuric Records. Tagad Fudge ir nodibinājis arī savu ierakstu kompāniju Tejal Records (Tejal ir indiešu izcelsmes sieviešu vārds, kas tulkojas kā „mirdzums”). Personīgais leibls ļauj izpausties mūzikā bez jelkādiem kompromisiem. Daudzajos ceļojumos gūtie iespaidi atainojas arī viņa mūzikā, kurā jūtami dažādi iedvesmas avoti, noskaņas un krāsas.

Mūziķis, komponists, producents, aranžētājs, remiksētājs – Fudge ir daudzpusīgs, viņa kreativitāte un patiesā nodošanās mūzikai ļauj cerēt, ka mēs viņa vārdu dzirdēsim arī turpmāk.

Šai naktī kopā ar viesi spēlēs vietējie „grūva meistari” - DJ Beat (House Of Love) un Mixmaster AG (Soul Power / TumBa Rec.).

Uz augšu
Back