Noklausies jauno hiphopa mūzikas izlasi «Karaļūdens 08»

ansis un Ozols

FOTO: Ieva Vīksne

Tiek izdota jau astotā Karaļūdens izlase, kurā apkopoti Dirty Deal Audio HQ studijā ierakstītie hiphopa mūzikas materiāli. «Karaļūdens 08» izlasē ir iekļautas 16 Latvijas hiphopa skatuves pārstāvju oriģinālkompozīcijas. To vidū ir gan pieredzējuši un jau pat par veterāniem dēvējami reperi, gan arī jaunie un daudzsološie censoņi.

Veterānu rindās izlasē ir iekļuvis Ozols ar dziesmu «Zīda ceļš» no sava jaunā albuma «Atpakaļ nākotnē», Nātre ar «Raganai», kas ir dziesma no Nātres jaunā albuma «Dāvana un posts». Kā arī reperis ansis ar «Projekts mīnuss» laikā tapušo skaņdarbu «Mieg$». Tāpat izlases rindas godpilni papildina arī Reinis Kapone, kurš DDA HQ studijā iegriežas teju ikreiz, kad atbrauc apciemot dzimteni. Piromāns ar skaņdarbu «Motivācijas vēstule» dod padomus jaunajiem māksliniekiem, kuri vēl nezina, kas viņus varētu sagaidīt šajā mūzikas lauciņā, reperis Reiss izlasē ir iekļuvis ar gabalu «Dzīvais mironis». Debiju «Karaļūdens» izlasē piedzīvo reperis «Zemsegu pasaule», kurš šobrīd strādā pie sava pirmā albuma «94», tāpat arī karavīru rindas pārstāvošais reperis R.2.R.S, jaunais reperis E.V. un skandalozu atpazīstamību ieguvušie «Singapūras satīns».

Izlasē iekļauto dziesmu atlase tika veikta ar mērķi pēc iespējas precīzāk atspoguļot DDA HQ studijā radīto materiālu, kas ne tikai motivētu pašus māksliniekus radīt kaut ko jaunu, bet arī veicinātu ciešāku sadarbību starp Latvijas reperiem un bītmeikeriem, uzsverot to, cik dažādi ir paši autori un viņu mūzika.

«Karaļūdens» izlases ir viens no veidiem, kā mūzikas izdevniecība «Dirty Deal Audio» atbalsta hiphopa mākslinieku un producentu izaugsmi, kā arī viņu izdotā materiāla izplatīšanu un atrādīšanu plašākai sabiedrībai.

«Dirty Deal Audio HQ» studija piedāvā iegādāties Karaļūdens dāvanu karti hiphopa dziesmas ierakstam šeit:

Dāvanu karte

Karaļūdens 08 izlasi var noklausīties un iegādāties šeit:

Uz augšu