"Atletico" uzvar ''Inter''' un izcīna Eiropas Superkausu

Piektdien UEFA Superkausa spēlē Eiropas līgas uzvarētāji Madrides "Atletico" ar 2:0 pārspēja Čempionu līgas laureātus Milānas "Inter".

Mača pirmajā puslaikā komandas spēlēja piesardzīgi un vārtsargiem nebija daudz darba. Taču otrajā spēles daļā aktivizējās "Atletico" futbolisti, kas izveidoja vairākas vārtu gūšanas epizodes. Divās no tām "Inter" vārtsargs Hulio Sezars bija bezspēcīgs.

Vispirms izcēlās spāņu pussargs Hosē Antonio Reijess, bet 83. minūtē pārsvaru dubultoja argentīnietis Serhio Aguero.

Mača izskaņā Djego Milito bija iespēja gūt goda vārtus, taču Deivids de Gī atvairīja 11 metru soda sitienu.