TV šova "Zvaigznes uz ledus" izrāde "Ledus periods"

Hallē "Arēna Rīga" ar izrādi "Ledus periods" pagājušo nedēļu viesojās televīzijas šova "Zvaigznes uz ledus" otrās sezonas dalībnieki.

Uz "Arēnas Rīga" ledus uzstājās Krievijas daiļslidošanas zvaigznes, kas dejoja pārī ar Krievijas pazīstamajām šovbiznesa zvaigznēm.

Rīgā uzstājās Tatjana Navka, Marats Bašarovs, Aleksejs Tihonovs, Mihails Galustjans, Romāns Kostomarovs, Dmitrijs Marjanovs, Anastasija Voločkova, Irina Lobačova, Aleksejs Jagudins, Jekaterina Guseva, Anna Semenoviča, Jeļena Berežnaja, Marija Petrova, Olga Kabo, Čulpana Hamatova, Ņikita Maļiņins, Maksims Šabalins, Iļja Klimkins, Oksana Domnina un citi.

Ar izrādi "Ledus periods" dalībniekiem plānots viesosies visās Baltijas valstīs un daudzviet citur, tai skaitā Krievijā, Ukrainā, Baltkrievijā, Vācijā un ASV.

"Pirmais Baltijas kanāls" kopš septembra demonstrēja televīzijas šova "Zvaigznes uz ledus" turpinājumu "Ledus laikmets".

Šova laikā vienā pārī ar izciliem daiļslidotājiem uzstājās Krievijas šovbiznesa zvaigznes, un visi pāri sacentās par skatītāju balsīm, lai tiktu līdz finālam un uzvarai.

Uz augšu