"Rīga 2000" hokejisti pēc otrās trešdaļas uzvar Latvijas hokeja čempionāta finālsērijas trešajā spēlē

Latvijas atklātā hokeja čempionāta finālsērijas trešajā spēlē Piņķos sestdien pēc otrās trešdaļas čempioni "Rīga 2000" ar 3:2 uzvar "Liepājas metalurgu".

Pirmā perioda 16.minūtē liepājniekus vadībā izvirzīja Jānis Vegners. Otrā perioda vidū Mārtiņš Cipulis panāca neizšķirtu, bet jau pēc pusotras minūtes Guntis Pujats atjaunoja "Liepājas metalurga" vadību.

31 sekundi pirms otrās trešdaļas beigām Artis Ābols izmantoja skaitlisko vairākumu un atjaunoja mačā līdzsvaru, bet septiņas sekundes pirms pārtraukuma Mareks Haščaks pirmo reizi mačā vadībā izvirzīja rīdziniekus.

Kā zināms, finālsērijā līdz četrām uzvarām rezultāts ir neizšķirts 1-1. Pirmajā mačā rīdzinieki otrdien savā laukumā bija pārāki 4:1, bet pēc tam liepājnieki savā laukumā pēcspēles metienu sērijā revanšējās ar 3:2.