Kulakovs pēc saindēšanās ar alkoholu divas nedēļas ārstējies slimnīcā

Grupas "Pērkons" dalībnieks Juris Kulakovs uzstājas preses konferences laikā, kurā informē par festivālu "Kulakova nakts" Ogres estrādē

FOTO: Ieva Čīka/LETA

Viens no pašmāju grupas «Pērkons» dalībniekiem Juris Kulakovs nesen hospitalizēts. Slimnīcā viņam konstatēta smaga saindēšanās ar alkoholu, vēsta izdevums «Kas Jauns».

Mūziķis skaidro, ka liktenīgajā vakarā, kad viņš nogādāts slimnīcā, bijis gatavs spēlēt koncertu, tomēr viņa seja izskatījusies dzeltena, bet acis - oranžā krāsā. Ieraugot Kulakovu, uz slimnīcu viņu aizvedusi dzīvesbiedre. Vēlāk konstatēts, ka mūziķim ir toksisks hepatīts jeb smaga saindēšanās.

«Man tās bija sekas jau esošām problēmām ar aknām, kas ir daudz cietušas, un visu pastiprināja tas, ka laikam biju arī par daudz iedzēris,» teic mūziķis, atklājot, ka slimnīcā pavadījis divas nedēļas.

Kulakovam jau pirms kāda laika tika diagnosticēta aknu ciroze, taču atmest dzeršanu viņam līdz šim nebija izdevies. Arī agrāk viņš centies tikt galā ar šo atkarību.

Mūziķis skaidro, ka šobrīd viņam ir dota otra iespēja. Alkoholu lietot viņš kategoriski nedrīkst, citādi draudot nāves spriedums.

Uz augšu