Kārlis Streips atgriežas RīgaTV 24 ēterā jaunā ampluā

Kārlis Streips jaunajā "RīgaTV 24" raidījuma reklāmā

FOTO: publicitātes

No 29. februāra kanālā «RīgaTV 24» katru darbdienas vakaru plkst. 22.00 tiks rādīts jauns izklaidējošs un satīrisks ikdienas ziņu raidījums «Vēlais ar Streipu», kura vadītājs ir pieredzējušais žurnālists un televīzijas personība Kārlis Streips. Jaunajā raidījumā Streips skatītājiem sevi ļaus iepazīt jaunā ampluā – sabiedrības notikumu analītiķis caur humora, ironijas un sarkasma prizmu, TVNET informēja «RīgaTV 24».

Katru darbdienas vakaru raidījumā «Vēlais ar Streipu» Kārļa Streipa personība un prāta asums sniegs skatītājiem vakara izklaidi, izklāstot jaunumus, interesantus faktus, cilvēku viedokļus, kā arī iztirzājot lielākas un mazākas sabiedrībā aktuālas tēmas, par ko runā visā pasaulē un Latvijā.

Klāvs Kalniņš, kanāla «RīgaTV 24» direktors, par jauno raidījumu «Vēlais ar Streipu» stāsta: « Līdz šim skatītāji raduši redzēt Streipu nopietnos, analītiskos raidījumos, kur izpausmes brīvība tika ierobežota ar sava veida cenzūru. Taču līdz ar jauno raidījumu

skatītājiem būs iespēja uzzināt par ikdienā notiekošo analītiskā, izklaidējošā un satīriskā gaismā, kā arī baudīt Streipa prāta asumu, drosmīgo humoru un sarkastisko skatījumu

uz notiekošo pasaulē un Latvijā.

Ar raidījuma palīdzību vēlamies radīt izpratni par apkārt notiekošo un aktivizēt Latvijas sabiedrības iesaisti aktuālajos notikumos Latvijā.

Ceru, ka ar šāda alternatīva ikdienas ziņu raidījuma starpniecību veicināsim sabiedrības vēlmi sekot līdzi ikdienas notikumiem, noticot, ka ir iespējams mainīt lietu ierasto kārtību.»

Raidījuma «Vēlais šovs ar Streipu» satura veidošanā tiks iesaistīta arī Latvijas sabiedrība, aicinot atbildēt uz jautājumiem ielu intervijās un sociālajos tīklos. Tā formāts izvēlēts atbilstoši pasaulē jau iecienītiem vēlo vakara ziņu un notikumu apskatu raidījumiem.

Katru darbdienas vakaru plkst. 22.00 jaunais raidījums «Vēlais ar Streipu» būs vērojams kanālā «RīgaTV 24» un interneta platformā www.play24.lv.

Uz augšu