Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Pasniegtas «People's Choice» balvas. Dakotai Džonsonei ķibele ar kleitu

Trešdien «People's Choice» ceremonijā triumfēja amerikāņu televīzijas personība Elena Dedženeresa un aktieris Džonijs Deps. 57 gadus vecā Dedženeresa saņēma filantropijas balvu. Viņa iesaistījusies vairākās labdarības kampaņās ar mērķi palīdzēt trūkumā augošiem bērniem, dabas un dzīvnieku aizsardzībai, kā arī slimību ārstēšanai.

Dedženeresa pateicības runā jokoja, ka izvēlējusies karjeru televīzijā, lai «smīdinātu cilvēkus un kļūtu ļoti, ļoti bagāta».

Deps tika atzīts par aizvadītā gada labāko aktieri, kaut arī pēdējos gados vairākas viņa filmas piedzīvojušas neveiksmi. «Esmu pateicīgs, ka neesat no manis novērsušies,» viņš sacīja faniem.

Savukārt labākās dramatiskās kinoaktrises balvu saņēma Dakota Džonsone, kura spēlēja pagājušogad iznākušajā erotiskajā kinolente «Fifty Shades of Grey» («Greja piecdesmit nokrāsas»). Nākot uz skatuves, viņai atgadījās ķibele ar kleitu, proti, aktrise Leslija Mana esot «nejauši» sabojājus viņas topiņu.

«Leslija tikko sabojāja manu kleitu, taču nav jautā, ka jūs nebūtu redzējuši manas krūtis,»

viņa nosmēja.

Dakota Džonsone FOTO: REUTERS/ScanPix

Savukārt aktieris Vins Dīzels pieņēma asa sižeta filmai «Fast & Furious 7» («Ātrs un bez žēlastības 7») piešķirto apbalvojumu par iemīļotāko filmu. Pateicības runā viņš sacīja, ka esot bijis ļoti grūti atsākt filmu pēc aktiera Pola Vokera nāves autoavārijā.

Par labāko filmu aktrisi tika atzīta Sandra Buloka. Labākā televīzijas komēdijseriāla tituls piešķirts «The Big Bang Theory» («Lielā sprādziena teorija»), kamēr labākā dramatiskā seriāla kategorijā uzvarēja «Grey's Anatomy» («Grejas anatomija»).

Kad sarunu šova «The Talk» komanda pateicās par labākā dienas raidījuma balvu, uz skatuves uzkāpa vīrietis sarkanā jakā un centās popularizēt savu jauno mūzikas albumu. Raidījuma vadītāja Šerila Andervuda pasauca apsardzi, kamēr otra vadītāja Šārona Osborna nodzina jaunieti no skatuves, vairākas reizes iesperot viņam.

Skatītāji salīdzinājuši notikušo ar repera Kanjes Vesta bēdīgi slaveno iznācienu MTV Mūzikas video balvu ceremonijā 2009. gadā, kad viņš atņēma mikrofonu dziedātājai Teilorai Sviftai un paziņoja, ka balva patiesībā pienākoties Bejonsai.

«People's Choice» ir vienīgā lielā Holivudas balvu pasniegšana, kurā uzvarētājus izvēlas ar fanu balsojuma palīdzību. Izvirzot nominācijas, tiek ņemti vērā dažādi reitingi, filmu kases ieņēmumi, ierakstu pārdošanas apjoms, aktivitāte sociālajos tīklos un interneta balsojums.

Uz augšu
Back