P, 30.01.2023.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Margaritai Vilcānei 75: viņa izskatās tik šarmanta!

Egoiste
Margaritai Vilcānei 75: viņa izskatās tik šarmanta!
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Raimonds Birkenfelds

Klātesot Valsts prezidentam Raimondam Vējonim, savu 75. jubileju uz koncertzāles «Rīga» skatuves sagaidīja Latvijas estrādes karaliene – Margarita Vilcāne. Margarita koncerta laikā nomainīja četrus elegantus tērpus. Kāds ir viņas mūžīgā šarma noslēpums?

Lai gan pierasts, ka sievietes cienījamā vecumā vairs negrib skaitīt savus gadus, Margarita šo faktu uztver teju vai gluži pretēji -

viņa mīl savas dzimšanas dienas un savu vecumu sagaida ar cieņu!

«Es ļoti mīlu savas dzimšanas dienas, un esmu laimīga, ka savā dzimšanas dienā varu būt kopā ar saviem uzticīgajiem skatītājiem un draugiem,» koncerta sākumā sacīja Margarita Vilcāne.

Klātesošie atzina, ka šis bija ļoti īpašs un emocionāls notikums, jo, kā koncerta sākumā sacīja M.Vilcāne, viņa skatītājiem vēlējās izstāstīt līdz šim nepateikto.

«Ja jūs mani sadzirdēsit un sapratīsit, es atkal varēšu teikt – es esmu laimīga!»

Pēc koncerta skatītāji veltīja M.Vilcānei gandrīz 15 minūtes ilgas stāvvovācijas un dziesmu «Daudz baltu dieniņu», bet jubilāre pēc skatītāju lūguma nodziedāja vēl vienu dziesmu, ko pamatoti dēvē par M.Vilcānes muzikālo vizītkarti, – «Baltā saule».

Pēc koncerta jubilāri sveica Valsts prezidents Raimonds Vējonis, kurš koncertu apmeklēja ar savu dzīvesbiedri Ivetu Vējoni.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu