Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Degvielas cenas turpina samazināties - benzīnam par diviem centiem, dīzeļdegvielai par trīs centiem

Ilustratīvs attēls FOTO: Edijs Pālens / LETA

Sekojot līdzi naftas produktu cenu izmaiņām pasaules biržās, decembra pirmajā pusē degvielas mazumtirdzniecības cenas «Statoil» degvielas uzpildes stacijās ir samazinātas par diviem centiem benzīnam un par trīs centiem dīzeļdegvielai, informēja «Statoil Fuel & Retail Latvia» degvielas kategorijas vadītājs Armands Žubulis.

Viņš informē, ka vidējā benzīna cena «Statoil» degvielas uzpildes stacijās ir 1,064 eiro litrā, savukārt dīzeļdegvielas cena - 0,974 eiro litrā.

LETA degvielas cenu apskats liecina, ka «Lukoil» stacijās litrs benzīna maksā 1,067 eiro, savukārt dīzeļdegvielas - 0,973 eiro. «Neste» stacijās savukārt litrs benzīna maksā - 1,057 eiro un dīzeļdegvielas litrs - 0,967 eiro.

Kā ziņots, naftas cenas lejupslīdi aizsāka pēc naftas eksportētājvalstu organizācijas OPEC 4.decembrī pieņemtā lēmuma nesamazināt naftas ieguves kvotas.

Naftas cenas pasaules tirgū otrdien piedzīvojušas kāpumu, piesardzīgiem investoriem gaidot ASV Centrālās bankas lēmumu attiecībā uz bāzes procentu likmi. ASV vieglās jēlnaftas «West Texas Intermediate» (WTI) cena janvāra piegādēm otrdien tirdzniecības sesijās noslēgumā pieaugusi par 1,04 dolāriem - līdz 37,35 dolāriem (33,98 eiro) par barelu. Savukārt Londonas «Brent» jēlnaftas cena tirdzniecību noslēdza ar kāpumu par 0,53 dolāriem - līdz 38,45 dolāriem (34,98 eiro) par barelu.

Uz augšu
Back