Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Laulības gaisa balonā iegūst oficiāla Ginesa rekorda statusu! Piesakies!

Egoiste
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Foto: AP

Latviešu vēlmei precēties lidojumā gaisa balonā Pasaules Ginesa rekordu centrālais birojs Londonā ir piešķīris rekorda statusu, devis oficiālu nosaukumu, izstrādājis speciālu nolikumu un paudis gatavību sūtīt uz Latviju tiesnešus, kas rekordu fiksēs,» informē Ziemas gaisa balonu festivāla «Love Cup 2016» un Ginesa rekorda organizatore, biedrības Sky Amazons direktore Inga Ūle.

Pasaules Ginesa rekorda oficiālais birojs izvirzījis virkni prasību, kas organizatoriem jāievēro, lai aktivitāte tiktu fiksēta un vēlāk ar sertifikātu arī apstiprināta kā īsts, oficiāls Ginesa rekords. «Katra no prasībām ir īstenota, līdz ar to varam apgalvot – mums ir visas iespējas uzstādīt īstu Ginesa rekordu, kas būs izziņots visā pasaulē, oficiāli reģistrēts un dokumentēts. Tā vairs nebūs vietēja mēroga «ballīte», kas tālāk par reklāmu ar saukli par rekordiem netiek,» atzīst Inga Ūle.

PIESAKIES TE!

Turklāt šobrīd ir apstiprināts, ka ziemas gaisa balonu festivāls «Love Cup 2016» būs patiešām unikāls ar vairākām lietām. «Mēs jau esam īpaši ar to, ka ir pieteikts pasaulē lielākais pāru skaits, kas gatavs vienlaikus slēgt laulības virs zemes, lidojuma laikā. Festivāls būs pirmā reize Latvijas un Baltijas vēsturē, kad debesīs pacelsies pasaulē lielākās ietilpības gaisa baloni. Tā būs pirmā reize vēsturē, kad laulībām gaisa balonā ikviens pasaules iedzīvotājs varēs sekot līdzi tiešraidēs internetā – filmēšanu nodrošinās tam īpaši piesaistīta speciālistu komanda, kas strādās ar vismaz četrām videokamerām un vēl vairākām autonomām video ierakstīšanas ierīcēm. Līdz ar to šis būs pasaulē pirmais (!) Ginesa rekords, kura norisei tiešsaistē varēs sekot jebkurš planētas iedzīvotājs, jebkurā pasaules galā - galvenais, lai viņam būtu pieejams internets,» pasākuma vērienīgumu ieskicē Inga Ūle. Tiesa, ņemot vērā striktos noteikumus un atbildību, ko uzņemas organizators, ar striktākiem atlases kritērijiem jārēķinās arī pāriem, kuri ir pieteikuši savu dalību.

Jau šobrīd ir pieteicies pietiekams pāru skaits, lai Ginesa rekords – vienlaikus, lidojumā gaisa balonā visvairāk salaulāto pāru - būtu uzstādīts, un ir droši, ka tas notiks 14. februārī Jēkabpilī. Taču pieteikto pāru vērtēšana tikai nupat sākusies un ir pāri, kuriem šajā reizē piedalīšanās rekorda uzstādīšanā nebūs iespējama. «Ir brīnišķīgi, ja savu savienību lidojuma laikā vēlas apliecināt pāris, kas gaida bērniņu,

taču mēs nevēlamies riskēt ar māmiņas un gaidāmā bērniņa veselību, tādēļ grūtniecēm lidot neļausim.

Papildus citiem būtiskiem jautājumiem par veselību mums svarīgs faktors ir arī tas, cik nopietni pāris raugās uz savām attiecībām un uz laulībām kā tādām. Tāpēc atlase patiešām būs nopietna un pieiesim tai ar vislielāko atbildības izjūtu. Tādu gaidām pretim arī no pāriem, ko izraudzīsimies,» atzīst I.Ūle.

Organizatore gan piebilst, ka šobrīd radusies iespēja pagarināt pāru pieteikšanās termiņu, tādēļ tiem, kuri vēlas, nekas vēl nav nokavēts. «Pateicoties pasaules Ginesa rekordam, nākamā gada februārī uz Latviju atbrauks arī tādi gaisa baloni, kādi šeit iepriekš vēl nav redzēti. Ir zināms, ka Ginesa rekordu mums palīdzēs uzstādīt lielākie gaisa baloni pasaulē, kuru ietilpība ir 10, 16 un - pat 32 cilvēki. Kas tāds Latvijā vēl nav bijis! Līdz šim, lai klātienē varētu redzēt, kā izskatās gaisa balons, kurš ietilpības ziņā ir līdzvērtīgs kārtīgam autobusam, bija jāmēro ceļš uz tālajām un eksotiskajām zemēm, tādām kā Amerika, Mjanma (Birma) vai Laosa. Bet tagad viss notiks tepat pie mums – Jēkabpilī! Gaisa balonu piloti no visas pasaules, kuru kvalifikācija atbilst šo aviācijas transporta līdzekļu vadīšanai, ir apliecinājuši savu vēlmi piedalīties šajā neticamajā notikumā. Bet mūsu – Latvijas pāriem ir unikāla iespēju, parūpēties, lai mīlestība tiek savienota debesīs un visa pasaule to redz, vēlreiz izdzirdot Latvijas vārdu ar jauno Ginesa rekordu. Mūsu mērķis ir sludināt mīlestību! Tāpēc – piesakās, kas vēl to nav izdarījis!» tā Inga Ūle.

PIESAKIES TE!

Jau ziņots, ka neparastās kāzas notiks mīlestības tēmai veltītā un Latvijā nebijušā ziemas gaisa balonu festivālā «Love Cup 2016», kas laikā no 11. līdz 14. februārim risināsies Jēkabpilī un tai līdzās esošajos Salas, Krustpils un Viesītes novados. Festivāls vienkopus pulcēs 30 vadošos balonu pilotus no tuvākām un tālākām zemēm. Bet festivāla kulminācija notiks

14.februārī - Sv.Valentīna dienā, kad, laulājoties lidojuma laikā, Latvijā tiks uzstādīts pasaules Ginesa rekords – vislielākais vienlaikus lidojumā gaisa balonā salaulāto pāru skaits!

Ja, lasot šo ziņu, jūsu ķermenis reaģē un pirksti grib klabināt tastatūras taustiņus, lai pieteiktu savu dalību, jo jūtat ar sirdi – «IR! Tas ir mūsējais pasākums! Tas ir Mūsu formāts!», tad nekavējieties un – piesakieties.

Pāri savu dalību rekorda kaldināšanā var pieteikt, aizpildot anketu portālā skaties.lv:

PIESAKIES TE!

Pieteikšanās turpināsies līdz decembra beigām.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu