HSV bez Rudņeva pieteikumā cīnās neizšķirti ar «VfL Wolfsburg»

Hamburgas SV (HSV) futbola klubs bez Latvijas izlases uzbrucēja Artjoma Rudņeva pieteikumā sestdien Vācijas bundeslīgas mačā izbraukumā nospēlēja neizšķirti 1:1 (1:0) ar «VfL Wolfsburg» vienību.

Pirmie rezultātu šajā mačā atklāja HSV futbolisti, jo 21.minūtē izcēlās Nikolajs Millers. Tiesa, vienu vārtu pārsvaru viesi noturēt nespēja, jo 12 minūtes līdz pamatlaika beigām Maksimiljans Arnolds panāca izlīdzinājumu.

Rudņevs pieteikumā nav bijis nevienā no šīs sezonas spēlēm.

Tikmēr pie kārtējā panākuma tikusi Vācijas čempione Minhenes «Bayern», kas savā laukumā ar 2:0 (0:0) uzvarēja «Ingolstadt 04».

Uzvaru mājinieki nodrošināja vien otrajā puslaikā, kad pa reizei izcēlās rezultatīvais poļu uzbrucējs Roberts Levandovskis un Filips Lāms.

Savukārt pārliecinošu uzvaru izcīnījusi vēl viena bundeslīgas līderkomanda Berlīnes «Hertha», kas izbraukumā ar 4:0 (2:0) pieveica «Darmstadt 98».

«Hertha» labā ar diviem vārtiem izcēlās bosnietis Vedads Ibiševičs.

Bundeslīgas kopvērtējumā ar 43 punktiem 16 spēlēs atrodas «Bayern», bet 35 punktus 15 mačos iekrājusi Dortmundes «Borussia», kam ar 29 punktiem 16 cīņās tagad seko «Hertha». Tikmēr pa 26 punktiem izcīnījušas «VfL Wolfsburg» un Menhengladbahas «Borussia», kam gan viens mačs rezervē.

Tikmēr HSV ar 22 punktiem 16 spēlēs atrodama bundeslīgas kopvērtējuma astotajā vietā.