Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Radošā atmosfērā Siguldā pasniegtas novada uzņēmēju Gada balvas

TVNET
Radošā atmosfērā Siguldā pasniegtas novada uzņēmēju Gada balvas
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Ilze Brīnums, "Sigulda Aizrauj"

Piektdien, 4.decembrī, uzņēmuma «Siguldas virpotājs» ražotnē norisinājās Siguldas novada pašvaldības organizētā konkursa «Siguldas novada Uzņēmēju Gada balva» apbalvošanas ceremonija, kurā tika godināti tie Siguldas novada uzņēmēji, kas aktīvi darbojas savā nozarē un sekmē novada uzņēmējdarbības vides attīstību, TVNET uzzināja Siguldas novada pašvaldībā.

«Sigulda vienmēr ir gribējusi būt aizraujoša. Bet aizrautība nekad nav abstrakta. Aiz aizrautības vienmēr ir cilvēki – entuziasti izglītībā, kultūrā, sportā, sabiedriskajā dzīvē un, protams, arī uzņēmējdarbībā. Domāju, ka Siguldas novadā aizrautīgo īpatsvars ir viens no augstākajiem Latvijā, to pierāda augstie sasniegumi, uzvaras dažādās dzīves jomās,» atklājot pasākumu, teica Siguldas novada Domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics.

Konkursa «Siguldas novada Uzņēmēju Gada balva 2015» nomināciju ieguvēji

 • NOVADA POPULARIZĒTĀJS – uzņēmums, kas ar savu pakalpojumu/darbību ir veicinājis Siguldas novada atpazīstamību, – SIA «CSS-Alpine», piedzīvojumu parks «Tarzāns».
 • NOVADA IZAUGSME – uzņēmums, kas ir ievērojami uzlabojis finansiālos rādītājus, paaugstinājis darba efektivitāti un palielinājis darbavietu skaitu, – SIA «VITA mārkets».
 • NOVADA JAUNAIS UZŅĒMĒJS – uzņēmums, kas 2015.gadā sekmīgi uzsācis saimniecisko darbību, – SIA «Latvijas pērles» veikals «Siguldas pērle» tirdzniecības centrā «Šokolāde».
 • NOVADA VIESMĪLĪGĀKAIS UZŅĒMUMS – uzņēmums, kas nodrošina augstu klientu apkalpošanas servisu, – SIA «Frīda» kafejnīca «Mr.Biskvīts».
 • NOVADA LAUKSAIMNIEKS – saimniecība, kas izveidoja ilgtspējīgu saimniekošanas praksi, – zemnieku saimniecība «Bračas», kas nodarbojas ar dārzeņu audzēšanu.
 • NOVADA MECENĀTS – uzņēmums, kas 2015.gadā sniedzis atbalstu Siguldas novada organizētajās aktivitātēs, – SIA «R.D.A.» par atbalstu bērnu un jauniešu ar invaliditāti biedrībai un jauniešu biznesa idejas konkursam «Radi Siguldai 2015».
 • NOVADA EKSPORTĒTĀJS – uzņēmums, kas 2015.gadā palielinājis eksporta apjomu, – SIA «LĀMA» – uzņēmums, kas strādā mēbeļu un interjera preču ražošanas jomā un 95% saražotās produkcijas eksportē uz Zviedriju, Somiju, Norvēģiju, Vāciju un Dāniju. Lai attīstītu ražošanu, uzņēmums 2015.gadā atklājis ražošanas cehu 1000 m2.
 • NOVADA INVESTORS – uzņēmums, kas 2015.gadā ieguldījis līdzekļus ēkās, būvēs, uzņēmējdarbības attīstībā, – «SIA «Stereotaktiskās radioķirurģijas centrs «Sigulda»», kas, investējot 5,6 miljonus eiro, piedāvās mūsdienīgus risinājumus cīņai ar onkoloģiskām slimībām.
 • NOVADA INOVĀCIJA – uzņēmums, kas ir radījis jaunu produktu, kas ir pārāks salīdzinājumā ar tirgū pieejamiem līdzīgiem produktiem, – SIA «Damson» par silto grīdu sistēmas RORBO izstrādi, kas konkursā «Eksporta un inovācijas balva 2015» novērtēts kategorijā «Inovatīvākais produkts».
 • NOVADA LABĀKAIS DARBA DEVĒJS – uzņēmums, kas veicina darbinieku attīstību, – AS «Siguldas Būvmeistars».
 • NOVADA AIZRAUTĪBA – uzņēmums, kas ir veicis ieguldījumu Siguldas novada attīstībā, popularizēšanā un nav klasificējies nevienā no iepriekšminētajām kategorijām, – SIA «Green Grass», kura dibinātājs, treneris Andrejs Filipovs siguldiešiem piedāvā brīvdabas treniņus, sniedzot iespēju apvienot Siguldas gleznainos skatus un svaigo gaisu ar aktīvu dzīvesveidu. Uzņēmums ir Siguldas ID karšu programmas dalībnieks.


Pasākumā laikā Siguldas novada domes pateicības saņēma arī novada uzņēmēji, kas iesaistījušies skolēnu vasaras nodarbinātības projektā, – SIA «VITA mārkets». SIA «Viesnīca Santa», SIA «Rehabilitācijas centrs «Krimulda»», SIA «Furšets», zemnieku saimniecība «Saulstari», SIA «Kripatiņas konditoreja», SIA «Onikss RI», SIA «Kristīne RR», A.Ļeļa daudznozaru individuālais uzņēmums «Sandovs», SIA «Valenti», SIA «J.D. & CO», SIA «BBS-DIZAIN», SIA «Gartens», sociālās aprūpes biedrība «Saullēkts», nodibinājums «Allažu bērnu un ģimenes atbalsta centrs», SIA «Lat Grasis», SIA «CSS-ALPINE», biedrība «LiLī», biedrība «Mores muzejs», Turaidas muzejrezervāts, SIA «Vietu lietas», SIA «Siguldas saldējums», biedrība «Cerību spārni», SIA «Bucefāls», SIA «Saltavots», SIA «Tridens» un SIA «Livonija AV».

Vairākiem uzņēmējiem tika pasniegtas arī preču zīmes «Radīts Siguldā» lietošanas atļaujas. Preču zīmi izstrādājusi Siguldas novada pašvaldība Siguldas novadā ražoto produktu un pakalpojumu apzīmēšanai, lai paaugstinātu Siguldas novada ražotāju un pakalpojumu sniedzēju konkurētspēju, veicinātu patērētāju izvēlēties Siguldas novada produktus un pakalpojumus, tādējādi veicinot novada uzņēmumu atpazīstamību, pārdošanas apjoma pieaugumu un Siguldas novada popularizēšanu. Šā gada laikā izsniegtas jau gandrīz 40 preču zīmes lietošanas atļaujas.

Siguldas novada pašvaldība pateicas SIA «Siguldas Virpotāji» par telpām pasākuma organizēšanai. Uzņēmums, kas ražo virpotas detaļas trepēm un mēbelēm, jau septiņus gadus popularizē Siguldas vārdu gan Baltijas valstīs, gan ārpus tām.

Pasākuma radošās idejas autore un virzītāja ir Ilze Jercīte. Asprātīga vakara vadītāja lomā iejutās Gustavs Terzens, par muzikālo noskaņu rūpējās Jānis Reselis un viņa «music team», savukārt par balvu pasniedzējiem bija lūgti siguldieši - Zita Lunde, Rūta Čivča, Ance Jankava, Mārtiņš Klišāns, Agris Daņiļevičs, Jānis Baltiņš, Zanda Puče, Līga Linde un Andris Alviķis.

Par ēdienu, kas tika pasniegts katram gadalaikam atbilstošā manierē un garšā, rūpējās Siguldā iemīļotas kafejnīcas «Mr Biskvīts» radošā komanda.Konkurss «Siguldas novada Uzņēmēju Gada balva» šogad norisinājās pirmo reizi. Pretendentus Siguldas novada uzņēmēju Gada balvai vienpadsmit nominācijās tika aicināti izvirzīt novada iedzīvotāji. Iesniegtos pieteikumus izvērtēja kompetenta vērtēšanas komisija – nozares eksperti.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais