«Prāta vētra» izdod «7 soļi svaiga gaisa» DVD

FOTO: Publicitātes foto

1. decembrī «Prāta vētra» izdos savas šīs vasaras koncertturnejas «7 soļi svaiga gaisa» («Prāta Vētras skaņu ierakstu kompānija») noslēguma koncerta Rīgā DVD ierakstu, kurā iekļautas pilnīgi visas Rīgas koncertā izpildītās dziesmas

Koncertieraksta režisors ir grupas bundzinieks Kaspars Roga, montāžas režisors – Juris Matuzelis.

Gandrīz 2,5 stundas garais materiāls atsauks atmiņā vizuāli krāšņo skatuvi, sirsnīgo atmosfēru, kā arī viesmākslinieku Dona, Kashuka un Arstarulsmirus uzstāšanos, kuru klātienē 29. augustā vēroja 45 000 skatītāju.

FOTO: Publicitātes foto

Koncertturnejas laikā bieži izskanēja jautājums, kāda ir abu uz ekrāniem redzamo tēlu – akmens vīrieša un meža sievietes ideja. Koncerta režisors un video autors Kaspars Roga stāsta, ka abi tēli radušies, atdzīvinot uz albuma vāciņa redzamos attēlus – klinti un mežu. Abi varoņi, kuri vienlaikus ir arī Ievas un Ādama metafora, ataino mūsu dzīves gājumu - piedzimšanu, attīstību, meklējumus, satikšanos, iemīlēšanos, grēkā krišanu un visbeidzot atdzimšanu.

Viņš piebilst, ka, lai arī uz milzīgajiem LED ekrāniem redzamās 3D grafikas spēlē būtisku lomu koncertā, montējot galvenais akcents likts uz grupu, emocijām uz skatuves un publikā.

Uz augšu