HK «Rīga» turpina zaudēt MHL spēlēs Sanktpēterburgā

BNS

HK «Rīga» hokejisti svētdien Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) čempionāta spēlē Sanktpēterburgā ar 2:4 zaudēja «SKA-Serebrjanije ļvi».

Jau pirmajā trešdaļā mājinieki izvirzījās vadībā ar 3:0. Oļegs Šišļaņņikovs otrajā periodā vienus vārtus atguva, taču Sanktpēterburgas hokejisti guva ceturtos vārtus, uz kuriem pēdējā trešdaļā atbildēja Erlends Kļaviņš.

Iepriekšējās divās spēlēs HK «Rīga» divreiz zaudēja citai Sanktpēterburgas jaunatnes komandai «SKA-1946». Tagad HK «Rīga» sakrājušies jau 13 zaudējumi 18 spēlēs, un komanda ar 15 punktiem ieņem priekšpēdējo, 14. vietu MHL Rietumu konferencē.

Pirmdien abas komandas tiksies vēlreiz.

MHL spēle: Sanktpēterburgas «SKA-Serebrjanije ļvi» - HK «Rīga» 4:2 (3:0, 1:1, 0:1).

Vārtus guva: Andrejs Feklistovs, Vadims Zeļenkovs, Ilja Kozlovs, Aleksejs Poloidjans - Oļegs Šišļaņņikovs, Erlends Kļaviņš.

Vārtsargi: Aleksejs Ivanovs - Gustavs Grigals.